Blog
Zaginieni Przed Laty

58-letnia kobieta mieszkała ze szkieletem swojej matki?

58-letnia Do jednego z lubelskich komisariatów zgłosiła się zaniepokojona kobieta, która nie mogła skontaktować się ze swoją matką. Gdy policjanci dotarli na miejsce, dokonali makabrycznego odkrycia…

Wstrząsające odkrycie

Terespolska policja otrzymała zgłoszenie od zaniepokojonej kobiety mieszkającej za granicą, że jej matka nie odbiera telefonów. Dodatkowo poinformowała policjantów o tym, że 58-latka ma poważne problemy zdrowotne i mogło się jej coś stać. Funkcjonariusze od razu pojechali na miejsce, by to sprawdzić.

58-letnia
Jak długo 58-letnia kobieta mieszkała ze szkieletem swojej matki?

Na miejscu okazało się, że drzwi do mieszkania 58-latki są zamknięte, a na wołania nikt nie reaguje. Z pomocą strażaków, udało się wejść do środka. Okazało się, że 58-latka jest nieprzytomna. Niemalże od razu przetransportowano ją do szpitala. Na ten moment nie wiadomo, czy jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Podczas interwencji funkcjonariusze odkryli coś jeszcze… W jednym z pokoi ujawnili ludzki szkielet. Niewykluczone, że należy on do matki 58-latki, ponieważ kobiety mieszkały razem. Szczątki zabezpieczono celem dalszych badań. Sprawą zajmuje się policja pod nadzorem prokuratury.

Jak długo 58-letnia kobieta żyła w takich warunkach i jak do tego doszło? Dlaczego nikt nie zauważył zniknięcia starszej pani? jeśli

Źródło

https://spottedlublin.pl/

https://niezalezna.pl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej! Jeśli 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl