Blog
Zaginieni Przed Laty

Dzieci grały w piłkę. 81-latka raniła 10-letniego chłopca nożem

Dzieci grały w piłkę. 81-latka zaatakowała małego chłopca nożem

W Kętrzynie przy ulicy Chrobrego w dniu 9.05. 2021 roku, około godziny 18:00 pod blokiem dzieci grały w piłkę. Zdenerwowana 81-latka zeszła pod blok z nożem, chciała chłopcom przebić piłkę, jednak staruszka raniła 10-letniego chłopca.

Gra w piłkę

W niedzielę 9.05.2021 roku, około godziny 18:00 dzieci, wykorzystując piękną pogodę wyszły na dwór. Czterech chłopców, 15-latek, dwóch 12-latków i najmłodszy 10-latek grali przed blokiem w piłkę. W tym samym bloku mieszkała 81-latka. Kobietę bardzo złościła zabawa dzieci. Przeszkadzały jej hałasy chłopców, którzy śmiali się i dobrze bawili podczas zabawy. Najpierw zdecydowała się na słowne zwrócenie uwagi dzieciom, kiedy to nie zadziałało, podjęła o wiele bardziej radykalne kroki.

 

Dzieci grały w piłkę. 81-latka zaatakowała małego chłopca nożem
Fot. dzieci grały pod tym blokiem w piłkę

Staruszka w akcie szału chwyciła za nóż i poszła z nim do bawiących się chłopców z zamiarem przebicia im piłki. Gdy kobieta podeszła do dzieci, chwyciła piłkę, w międzyczasie podbiegł do niej najmłodszy z bawiących się dzieciaków 10-latek i wtedy zaczęła się szarpanina pomiędzy staruszką a chłopcem, który usiłował zabrać jej piłkę. Podczas tego kobieta zraniła małoletniego nożem w bark.

Skaleczenie

Na szczęście rana okazała się być powierzchowna. Chłopca, którego przetransportowano do szpitala w Olsztynie, po opatrzeniu rany, wypisano. 81-letnia kobieta została zatrzymana przez mundurowych. Sprawą natychmiast zajęła się prokuratura. Mimo sędziwego wieku staruszki, jej działanie jest karygodne. Grozi jej za to surowa kara,  pozbawienia wolności.

 

Źródło:Dzieci grały w piłkę pod jej oknem. 81-latka zaatakowała małego chłopca nożem. (twojenowinki.pl)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl