Blog
Zaginieni Przed Laty

Kim jest mężczyzna śmiertelnie potrącony w Lyskach?

Kochani tożsamość mężczyzny, który zginął pod kołami samochodu w Lyskach ustalona. Wszystkim z całego serca dziękujemy za pomoc.
Kim jest mężczyzna śmiertelnie potrącony w Lyskach? Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości zmarłego mężczyzny. Czy ktoś z Państwa rozpoznaje tego Pana?

Kim jest mężczyzna potrącony

Kochani potrzebujemy Waszej pomocy… Wczoraj tj.25.11.2021r. około godziny 20:20 na ulicy Sikorskiego w Lyskach doszło do tragicznego wypadku. Tożsamość ofiary nie jest jeszcze znana… W związku z tym policja prosi o pomoc w ustaleniu personaliów pieszego, który zginął pod kołami samochodu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy wynika, że 44-letni kierujący samochodem osobowym marki Toyota Avensis, jadąc w kierunku Nowej Wsi poza obszarem zabudowanym, potrącił pieszego. W wyniku odniesionych obrażeń, pomimo reanimacji, pieszy poniósł śmierć na miejscu.

 

 

 

Policjanci z Rybnika wyjaśniają dokładnie okoliczności i przyczyny wczorajszego wypadku drogowego.

Utrudnienia w ruchu trwały około dwóch godzin. Przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierujący osobówką, mieszkaniec powiatu raciborskiego był trzeźwy. Rybniccy śledczy ustalają tożsamość potrąconego mężczyzny i wyjaśniają przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego w wypadku.

Jeśli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z Komendą Miejską Policji w Rybniku- tel. 47 85 572 55 lub z dyżurnym z Komisariatu w Gaszowicach tel. 47 85 578 10

W tej sprawie można kontaktować się również z naszą redakcją… Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość!

Źródło: Kim jest mężczyzna, który wczoraj zginął w Lyskach? Policja prosi o pomoc – eNowiny.pl

Śmiertelne potrącenie pieszego w Lyskach – Wiadomości – Policja Śląska

Potrącenie pieszego w Lyskach. Policja wciąż ustala kim był mężczyzna, który zginął pod kołami samochodu | Dziennik Zachodni

Policja publikuje prawdopodobny wizerunek mężczyzny, który zginął w Lyskach » Radio 90 FM

Śmiertelne potrącenie w Lyskach. Policja nie wie, kim była ofiara wypadku • www.rybnik.com.pl

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Sprawa Agnieszki Wójtowicz rozwiązana! – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl