Blog
Zaginieni Przed Laty

Dwie dziewczynki z Białegostoku przeżyły horror. Matka głodziła córki.

Dwie dziewczynki z Białegostoku przeżyły horror- Matka głodziła córki

Dwie dziewczynki z Białegostoku przeżyły horror. Matka głodziła córki 4 i 7-latkę. Policja weszła do mieszkania w Białymstoku, gdzie przebywała pijana matka. Kobieta od dłuższego czasu zaniedbywała swoje dzieci.

Siostry

Dwie dziewczynki 4 i 7- latka od dłuższego czasu były głodzone przez matkę. Dzieci były zawszone, pogryzione przez pluskwy, miały na ciele wiele nieleczonych ran i skołtunione włosy. Horror tych małych dziewczynek wyszedł na jaw na początku 2021 roku.

Interwencja policji

Sąsiedzi 44-latki zaalarmowali, że u kobiety w mieszkaniu trwa głośna libacja alkoholowa. W związku z tym do mieszkania przy ul. Klepackiej w Białymstoku zapukała policja. Mundurowi zastali tam 44-latkę i mężczyznę, którzy byli nietrzeźwi. W mieszkaniu pijanej kobiety były jej dwie córki. 7-latka i jej młodsza siostra wyglądały na przestraszone, chore i niedożywione. Funkcjonariusze natychmiast wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło dzieci do szpitala. Bez wątpienia to dzięki zgłoszeniu przez sąsiadów na policję głośnej libacji po sąsiedzku, okrutne zaniedbania matki wyszły na jaw.

Dwie dziewczynki z Białegostoku przeżyły horror- Matka głodziła córki
Fot. Pixabay.com

Matka

Dwie dziewczynki przeszły piekło, które zgotowała im matka. Powinna dbać i troszczyć się o dzieci, a dla niej najważniejszy okazał się alkohol i imprezy, które urządzała w swoim mieszkaniu. Z pewnością, gdyby nie alarm sąsiadów mogłoby dojść do niewyobrażalnej tragedii. Dziewczynki były bardzo brudne, niedożywione, odwodnione, zawszone i pogryzione przez pluskwy, a ciało dziewczynek pokrywały ropiejące rany. Na głowie 4 i 7-latki była ogromna skorupa, w rezultacie włosy sióstr obcięto całkowicie.

Sąd

Sąd podjął decyzję o tym, że dziewczynki ze szpitala trafią do domu dziecka. Ich matka usłyszała już zarzut narażenia dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Kobiecie grozi od pół roku do 5 lat więzienia.

– „Oskarżona, będąc zobowiązana do opieki, naraziła swoje dwie córki na bezpośrednie niebezpieczeństwo. Utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w ten sposób, że zaniedbała podstawową opiekę dzieci, w wyniku czego stwierdzono u nich znaczne zawszenie, skołtunienie włosów, zaniedbaną ciemieniuchę tworzącą rodzaj skorupy na głowie, liczne skażone zmiany skórne po ukąszeniu owadów, leukocytozę, niedokrwistość, małopłytkowość i eozynofilię” – wymieniał w rozmowie ze „Współczesną” prokurator Zalesko.

– „Ponadto u jednej z pokrzywdzonych dziewczynek stwierdzono sporą nadkażoną zmianę skórną na pięcie, infekcję ropną w okolicach płciowych i podwyższone parametry zapalne. W wyniku tego mogło dojść do uogólnionego zakażenia nadkażonych zmian skórnych (sepsy), a przez to do utraty życia pokrzywdzonych” – dodał.

Zabranie dzieci

Ustalono, że kobiecie już raz odebrano trójkę dzieci. Opieka społeczna twierdzi, że wdrożyła wobec rodziny wszelkie ustawowe działania pomocowe. Dlaczego doszło do dramatu? Czy ktoś zaniedbał swoje obowiązki?

 

Źródło:Były wygłodzone i pogryzione przez pluskwy. Koszmar dziewczynek z Białegostoku. (twojenowinki.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marta

Straszne! I gdzie opieka, kontrole z odpowiednich organów? Przecież już wcześniej odebrano jej dzieci. A tymi to już nikt się nie interesował. Smutne. Oby to babsko już nigdy nie dostała w swoje łapy dziecka

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl