Blog
Zaginieni Przed Laty

Tłokinia. Rodzice nie mogli znaleźć zaginionego synka. Okropna tragedia!

Tłokinia. Rodzice nie mogli znaleźć zaginionego synka. Okropna tragedia!

Tłokinia. Rodzice nie mogli znaleźć zaginionego 8-letniego synka. Chłopczyk zginął w strasznych okolicznościach. Okropna tragedia!

Tłokinia

Do niewyobrażalnej tragedii doszło 15 października 2021 roku w miejscowości Tłokinia Kościelna pod Kaliszem. Zrozpaczeni rodzice szukali swojego zaginionego synka, którego nagle stracili z oczu. Niestety, chłopca nigdzie nie było. Dlatego około godziny 18:00 zawiadomili policję o zaginięciu 8-latka w związku z tym, mundurowi natychmiast zareagowali. Malec został odnaleziony przez rodziców, uległ strasznemu wypadkowi, został przygnieciony przez maszynę rolniczą.

Tłokinia. Rodzice nie mogli znaleźć zaginionego synka. Okropna tragedia!
Pixabay.com

Niezwłocznie na miejscu wypadku lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety pomimo reanimacji, stwierdzono śmierć chłopca.

Sprawą tragicznej śmierci 8-latka zajęła się policja pod nadzorem prokuratury. Śledczy będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności potwornego zdarzenia.

W takiej chwili brak jest słów, by wyrazić ból… Bliskim z całego serca współczujemy tak okropnej tragedii… Tak ogromnej straty.

Źródło: Tragedia pod Kaliszem. Rodzice nie mogli znaleźć synka. Chłopczyk zginął w potwornych okolicznościach (msn.com)

Tragedia pod Kaliszem 8-letni chłopiec zginął przygnieciony przez maszynę rolniczą (wyborcza.pl)

Tłokinia Kościelna: Tragiczny wypadek, nie żyje ośmiolatek przygnieciony przez maszynę rolniczą – Wydarzenia w INTERIA.PL

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Pomimo 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl