Blog
Zaginieni Przed Laty

Poszukiwana 25-letnia Sandra – znęcała się nad 4-letnią córeczką

Poszukiwana 25-letnia Sandra – znęcała się nad 4-letnią córeczką. Młoda kobieta jest poszukiwana listem gończym. Policja apeluje o pomoc.

Poszukiwana 25-letnia Sandra

Sprawy takie jak ta, o której dzisiaj napiszemy, poruszają bardzo. Kiedy ofiarami są malutkie, niewinne dzieci serce pęka na tysiąc kawałków. Kary za znęcanie się nad dziećmi powinny być bardzo wysokie, niestety jest inaczej. Zbyt niskie kary sprawiają, że przestępstwa z dnia na dzień nabierają na sile.

Policjanci w Markach poszukują 25-letnij Sandry Szlezingier z Marek. List gończy został wydany przez Prokuraturę Rejonową w Wołominie w celu zastosowania wobec kobiety tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Jak się okazuje, młoda kobieta znęcała się nad swoją 4-letnią córeczką Nikolą. Rok temu 25-latce odebrano córeczkę, ponieważ znęcała się nad nią w każdy możliwy sposób. O przemocy w rodzinie policję zawiadomiła wychowawczyni przedszkola, do którego chodziła dziewczynka. Nikola miała liczne siniaki na całym ciele. Wówczas dziecko trafiło do szpitala na badania, które potwierdziły, że obrażenia, jakie ma dziewczynka, powstały w wyniku szarpania i wielokrotnego bicia dziecka. 25-latka została wtedy przesłuchana i usłyszała zarzut znęcania się fizycznie i psychicznie nad córką.

25-letnia Sandra znęcała się nad 4-letnią córeczką
zdjęcie ze strony policji

 

Nikola i jej młodsza siostrzyczka trafiła do rodziny zastępczej. 25-latka dostała zakaz zbliżania się do swoich dzieci oraz policyjny dozór. Moda kobieta twierdziła, że jest niewinna.

Zobaczyłam, że ma w ręku maszynkę do golenia. Nie chciała jej odłożyć. Zdenerwowałam się, wyrwałam ją jej z ręki i dałam kilka klapsów, ale nie takich, żeby były siniaki – mówiła dla “SE” 25-letnia Sandra przed zniknięciem

Sandra Szlezingier przepadła jak kamień w wodę

Nagle Sandra Szlezingier zniknęła. Gdzie jest? Czy kobieta się ukrywa przed wymiarem sprawiedliwości?

25-latka ma 165 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma długie ciemne włosy i piwne oczy.

Policjanci apelują o pomoc.

Proszą o przekazanie wszelkich informacji dotyczących aktualnego miejsca pobytu kobiety, dzwoniąc na numer alarmowy 112 lub bezpośrednio do Komisariatu Policji w Markach pod numer 47 72 47 761. Istotne informacje można przesłać również na adres mailowy: komendant.kp-marki@ksp.policja.gov.pl.

 Źródło:

Policja szuka 25-letniej Sandry. Miała znęcać się nad 4-letnią córką (msn.com)

Marki, 25-letnia Sandra Szlezingier poszukiwana Listem Gończym – Aktualności – KPP w Wołominie (policja.gov.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Czy można zapobiec zaginięciom seniorów? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl