Blog
Zaginieni Przed Laty

David Virgil Neily zaginął w 2006 roku. W zeszłym roku odnaleziono ciało

David Virgil Neily miał 69 lat, gdy wyszedł ze swojego w domu w nieznanym kierunku i zaginął na wiele lat. Ostatni raz widziany był przez bliskich w kwietniu 2006 roku, w nadmorskim mieście Albion.

Przypadkowe odkrycie

Choć sprawa ta została bezzwłocznie zgłoszona na policję, śledztwo nic nie wykazało. W lipcu tego samego roku, nieopodal lasu Fort Bragg w miejscowości Westport znaleziono samochód mężczyzny. To odkrycie nie wniosło jednak nic nowego do tej sprawy.

David Neily zaginął w 2006 roku. Jego ciało zostało właśnie zidentyfikowane w kalifornijskim lesie. (Źródło: Biuro Szeryfa Hrabstwa Mendocino)
David Virgil Neily zaginął 16 lat temu na terenie nadmorskiego miasteczka

Musiało minąć dokładnie 15 lat, by na szczątki Davida natknął się pracownik prywatnego rezerwatu przyrody. Okazało się, że zwłoki zaginionego mężczyzny znajdowały się w starym lesie daglezji w Branscomb, około 5 km od miejsca, w którym znaleziono wcześniej pojazd.

Wykonano badania DNA, które oficjalnie potwierdziły, że jest to David Virgil Naily z Albion.

Podejrzenia

Córka zidentyfikowanego mężczyzny uważa, że padł on ofiarą zabójstwa. Badania jednak nie wykazały żadnych śladów, które mogłoby to potwierdzić. Nic nie wskazuje na to, że w sprawę zamieszane są osoby trzecie. Śledztwo nadal jest w toku. Funkcjonariusze policji próbują ustalić dokładne okoliczności śmierci 69-latka.

David Virgil Neily
Szczątki mężczyzny znaleziono nieopodal miejsca, gdzie pozostawił swój samochód. Na ten moment wyklucza się udział osób trzecich.

Zidentyfikowano szczątki naszego taty. Kocham cię tato i tak mi przykro” – napisała na Facebooku Lisa, córka Davida. – “Nie tracimy nadziei! Wierzymy, że wkrótce dowiemy się co się wtedy stało. Nigdy się nie poddamy.

Bliscy odnalezionego mężczyzny prowadzą stronę na Facebooku, na której można śledzić postępy w sprawie. Gorąco zachęcamy do zaobserwowania.

Głęboko wierzymy, że sprawa zostanie wyjaśniona do końca, a rodzina w końcu będzie mogła odetchnąć z ulgą. Jeśli

Źródło

https://www.latimes.com/

https://www.o2.pl/informacje/

Podobne

https://zaginieniprzedlaty.com/artykuly/odnaleziony-po-23-latach-chory-na-schizofrenie-mezczyzna-byl-bezdomny/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej! Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl