Blog
Zaginieni Przed Laty

Szczątki znalezione w Tatrach należą do Joanny Felczak!

Szczątki znalezione w Tatrach należą do Joanny Felczak!

Szczątki znalezione w Tatrach należą do Joanny Felczak. Są już wyniki DNA! Potwierdził się najgorszy scenariusz poszukiwań zaginionej Asi…

Szczątki znalezione w Tatrach

Kochani nie wszystkie sprawy kończą się tak, jak byśmy tego chcieli. Niestety tych smutnych zakończeń jest bardzo dużo i często w takim przypadku brakuje nam słów, by wyrazić smutek. To koniec długich i intensywnych poszukiwań Joanny Felczak. Koniec domysłów, bolesnych przypuszczeń… Potwierdził się najgorszy scenariusz poszukiwań. Joasia Felczak nie żyje!

Szczątki znalezione w Tatrach należą do Joanny Felczak!
Joanna Felczak nie żyje
zdjęcie ze strony www.se.pl

Na początku czerwca 2021 roku w rejonie Zadniego Granatu przyrodnicy Tatrzańskiego Parku Narodowego natrafili na but i ludzkie kości. Zaraz po tym odnaleziono kolejne fragmenty zwłok, fragmenty odzieży i plecaka, jak również dokumenty należące do zaginionej Joanny Felczak. Ostateczną odpowiedź na pytanie o tożsamość odnalezionej osoby miały przynieść badania DNA, które potwierdziły, że szczątki należą do zaginionej Joanny Felczak.

 

Przypomnijmy:

Joanna Felczak mieszkała na co dzień w Warszawie. W sobotę 19 września 2020 roku przyjechała do Zakopanego. Młoda kobieta zameldowała się w Domu Wypoczynkowym “Słoneczna” przy ul. Karłowicza 4. Następnego dnia, czyli w niedzielę 20 września 2020 roku około godziny 8:00 rano widziana była na śniadaniu we wspomnianym pensjonacie.

Joanna ubrana była w ciemną dresową bluzę i materiałowe spodnie. Od tamtej pory nikt jej nie widział, nie wróciła do wynajmowanego pokoju, ani nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Nie udało się jeszcze ustalić, kiedy kobieta dokładnie opuściła pensjonat.


Joanna najprawdopodobniej nie wyszła na żaden z tatrzańskich szlaków, ponieważ odzież górska i obuwie zostały w pokoju. Sprawdzano ostatnie logowanie telefonu, który w poniedziałek był jeszcze włączony, lecz Joanna nie odbierała połączeń i nie odpisywała na wiadomości. Poszukiwania Joanny Felczak były prowadzone na szeroką skalę, niestety nie przynosiły efektu. Od samego początki istniała duża obawa o życie zaginionej, ponieważ kobieta chorowała
na depresję i musiała przyjmować odpowiednie leki.

RYSOPIS:

Wzrost: około 175 cm, sylwetka: szczupła budowa ciała, oczy: niebieskie, włosy: blond.

Szczątki znalezione w Tatrach należą do Joanny Felczak!
Joanna Felczak

W akcję poszukiwawczą zaangażowało się osiemnastu ratowników TOPR-u i trzy psy. Grupy poszukiwawczo-ratownicze z Podhala, Knurowa i Myślenic przeczesywały teren. Obserwowano także okolicę z wojskowego śmigłowca.

Niestety przez kilka miesięcy losy zaginionej pozostawały nieznane.

Przeprowadzone badania DNA potwierdziły, że odnalezione w czerwcu szczątki należą do zaginionej 40- letniej Joanny Felczak. Wyniki nie pozostawiają złudzeń.

Bliskim z całego serca składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Źródło: Znamy wyniki badań DNA. Szczątki znalezione w Tatrach należą do Joanny Felczak – TATROMANIAK – Serwis Miłośników Tatr

Tajemnicze zaginięcia w Tatrach. Tatrzański trójkąt bermudzki, górskie mamidła, dziwożony..? – Zaginieni Przed Laty

Joanna Felczak nie żyje. Wyniki badań DNA nie pozostawiają złudzeń – Kraków, Super Express (se.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Śledczy ze Szczytna rozwiązali sprawę zabójstwa sprzed 14 lat (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl