Blog
Zaginieni Przed Laty

Brian Laundrie poszukiwany przez policję. Gabby Petito nie żyje

Brian Laundrie O sprawie Gabby Petito pisaliśmy na naszym blogu 18 września br. (link do artykułu w źródle). Dziś już wiemy, że 22-latka nie żyje… Jej narzeczony zniknął, nadal poszukuje go policja.

Dziś oficjalnie potwierdzono, że ciało znalezione w Parku Narodowym Grand Teton w stanie Wyoming, należy do zaginionej od końca sierpnia blogerki, Gabby Petito. Nie ujawniono jeszcze, co było przyczyną śmierci. Potwierdzono jedynie fakt, że 22-latka została zamordowana.

Nadal trwają poszukiwania narzeczonego dziewczyny, Briana Laundrie, który najprawdopodobniej ma jakiś związek z jej śmiercią. Mężczyzna bowiem powrócił z podróży po Stanach Zjednoczonych sam, bez swojej partnerki. Choć od razu po powrocie do rodzinnego miasta wynajął adwokata, unikał rozmowy z funkcjonariuszami policji i rodzicami Gabby.

Brian Laundrie
Brian Laundrie podczas interwencji policji

Kilka dni temu mężczyzna zniknął, co według internautów daje jasno do zrozumienia, że ma coś wspólnego ze śmiercią swojej narzeczonej. Choć nie postawiono jeszcze żadnych zarzutów, według śledczych Laundrie jest “osobą bezpośrednio związaną ze sprawą”, dlatego też przeszukano jego mieszkanie. Sprawa nadal jest w toku… Sprawa nadal jest w toku…

Źródło

https://zaginieniprzedlaty.com/artykuly/zaginiecie-gabby-petito-czy-jej-narzeczony-ja-skrzywdzil/

https://www.pudelek.pl/

https://polskatimes.pl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej! Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl