Blog
Zaginieni Przed Laty

Artur W. – sprawa zakończona

Artur A.Kochani, najprawdopodobniej doszło do pomyłki i opisaliśmy sprawę, która dawno została zakończona. Przepraszamy za wprowadzenie w błąd.

25-letni Artur Wraga zaginął w 2015 roku w Rudniku nas Sanem. Przez ostatnie lata nie udało się ustalić niczego nowego w tej sprawie… 

Okoliczności zaginięcia

Artur Wraga ostatni raz widziany był na przystanku autobusowym w Rudniku nas Sanem. Było to dokładnie 27 listopada 2015 roku, około godziny 8:45. Miał wsiąść do autobusu jadącego do Stalowej Woli, jednak nie wiadomo gdzie dokładnie wysiadł. Niestety, kierowca autobusu nie pamiętał młodego mężczyzny jednak wiadomo, że razem z Panem Arturem, jechała jeszcze jedna osoba.

Sprawę komplikuje fakt, że mężczyzna nie posiadał telefonu od dłuższego czasu, w chwili zaginięcia również.

Rysopis

Artur Wraga w 2015 roku miał 25 lat, dziś natomiast, jeżeli żyje ma 31. Ma 180 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, niebieskie oczy oraz jasne włosy. Znakiem charakterystycznym mężczyzny był metalowy kolczyk w lewej brwi.

W dniu zaginięcia ubrany był w czarny, krótki płaszcz typu angielskiego, spodnie koloru zielonego, trampki i szarą czapkę z włóczki. Zabrał ze sobą czarną torbę przewieszaną przez ramię.Artur W.

Kontakt

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny można kierować do KPP w Nisku, tel. (15) 8775 310 lub tel. alarmowy policji 997. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość.

Źródło

https://zaginiecia.fandom.com/

https://echodnia.eu/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl