Blog
Zaginieni Przed Laty

Amerykański aktor porwany dla zabawy

Większość porywaczy planuje swój czyn i dopuszcza się go w konkretnym celu. Chcą zaspokoić swoje chore rządze, pozbyć się ,,niewygodnej’’ osoby, lub też odnieść korzyści materialne. W 2010 roku grupa mężczyzn wpadła dziwaczny, spontaniczny pomysł- porwanie dla zabawy. Ich ofiarą padł amerykański aktor.

Amerykański aktor, Jeremy London

Jeremy London przeżywał  szczyt swojej popularności w latach 90’. Wówczas występował w filmie ,,Szczury z supermarketu’’. W latach 2002-2004 grał w popularnym serialu Siódme niebo. Bez wątpienia, mężczyzna wykorzystywał sławę i pieniądze przede wszystkim po to, by prowadzić wygodne, pełne rozrywek życie. London lubił się bawić i przekraczać granice. Miał problemy z narkotykami, został także zatrzymany za wandalizm.

Fot. Jeremy London

Porwanie

Do porwania aktora doszło 10 czerwca 2010 roku. Około godziny 14:00, podczas przejażdżki swoim ekskluzywnym samochodem, London złapał gumę. Zatrzymał się, by samodzielnie zmienić oponę. Wówczas podeszła do niego grupka mężczyzn, oferująca swoją pomoc. Po szybkiej wymianie opony, aktor zaproponował im, że odwiezie ich do domu. Mężczyźni ochoczo wsiedli do auta, a chwilę później London znajdował się już na celowniku broni jednego z nich.

Dziwaczne pomysły porywaczy

Bezsprzecznie, mężczyźni nie planowali porwania aktora, a jedynie skorzystali z ,,okazji’’. Prawdopodobnie sami nie wiedzieli co robią, i czego oczekują. Chcieli się jednak zabawić. W tym celu zmusili aktora do jeżdżenia w różne miejsca, kupowania alkoholu i narkotyków. Co więcej, kazali Londonowi zażywać je razem z nimi. Koszmar aktora trwał przez 12 godzin. Po tym czasie udało mu się uciec.

Aktor ze złą reputacją

Jeremy London nie zwlekał ze zgłoszeniem sprawy na policję. Był przerażony i wycieńczony wieloma godzinami nieustannego napięcia i obawy o swoje życie. Istotne jest jednak to, że w momencie pojawienia się na komisariacie, sam przejawiał stan po zażyciu narkotyków. Funkcjonariusze wykonali mu szybki test narkotykowy, który potwierdził ich przypuszczenia. W związku z tym, policjanci nie uwierzyli aktorowi. Bez wątpienia, ze względu na swoją przeszłość i reputację łobuza, buntownika i niepokornego imprezowicza, nie został potraktowany poważnie.

Szczęśliwe zakończenie historii

Mimo pierwotnych wątpliwości w historię Londona, policjanci w końcu uwierzyli w jego wersję zdarzeń i zajęli się sprawą.  Aresztowało Brandona Adamsa, 26-latka z Palm Springs Usłyszał on zarzut porwania, rabunku i kradzieży samochodu. Mężczyzna spędził w więzieniu 16 miesięcy. Na szczęście, aktor nie doznał trwałego uszczerbku na zdrowiu, jak również odzyskał swoje auto.

 

Źródła:

  1. https://people.com/crime/jeremy-london-survives-bizarre-kidnapping-incident/
  2. https://www.today.com/popculture/accused-jeremy-london-kidnapper-cuts-deal-avoids-jail-wbna41878530

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl