Blog
Zaginieni Przed Laty

79-letnia mieszkanka z gminy Piątnica odnaleziona na bagnach

79-letnia mieszkanka z gminy Piątnica odnaleziona na bagnach

79-letnia mieszkanka z gminy Piątnica odnaleziona po dwóch dniach na bagnach. Seniorka wychłodzona i wyczerpana została przewieziona do szpitala.

79-letnia kobieta

16 września 2021 roku na komisariat w Piątnicy zadzwonił z Niemiec mężczyzna, który był zaniepokojony losem swojej kuzynki mieszkającej w gminie Piątnica. Rozmówca twierdził, że od dwóch dni nie ma z kobietą kontaktu, a podczas ostatniej rozmowy planowała ona wyjazd na bagna w gminie Jedwabne. Zaginiona kobieta miała tam zbierać żurawinę. W związku z tym mundurowi w pierwszej kolejności sprawdzili dom seniorki, lecz nikogo tam nie było i już wtedy potwierdziły się przypuszczenia zgłaszającego. Okazało się, że kobieta dwa dni wcześniej faktycznie wyszła zbierać żurawinę i od tamtej pory nie wróciła.

Losy seniorki

79-latka nie zabrała ze sobą telefonu, dlatego kontakt z zaginioną był niemożliwy. Mundurowi w rozmowie z byłym sąsiadem zaginionej seniorki ustalili miejsce, gdzie kobieta zazwyczaj zrywała żurawinę. Mężczyzna wskazał teren bagien torfowych w okolicy miejscowości Bronaki Olki w gminie Jedwabne. Cenną wskazówką okazała się informacja, że jest tam teraz jego bratowa. Policjanci skontaktowali się z kobietą i ustalili, że widziała ona zaginioną kobietę na bagnach. Idąc za jej wskazówkami, chwilę później odnaleźli 79-latkę. Kobieta była wyziębiona i obolała. Leżała na kępach trawy i nie miała siły się podnieść. Policjanci przenieśli odnalezioną kobietę w bezpieczne miejsce i zaopiekowali się nią do czasu przyjazdu załogi karetki pogotowia. Seniorka spędziła dwa dni na bagnach. 79-latka miała dużo szczęścia, że odnaleźli ją policjanci na czas. Sama o własnych siłach nie była w stanie wrócić do domu.

79-letnia mieszkanka z gminy Piątnica odnaleziona na bagnach
Poszukiwania zaginionej seniorki

Jeśli

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl