Blog
Zaginieni Przed Laty

Dwa zabójstwa i samobójstwo. Tragedia rodziny z Oregonu

Rutynowa kontrola pojazdu

25 lipca 2019 roku w Stanach Zjednoczonych doszło od ogromnej tragedii. W stanie Montana do rutynowej kontroli policja zatrzymała samochód na tablicach rejestracyjnych stanu Oregon. W samochodzie znajdowała się kobieta oraz mężczyzna. Po podaniu fałszywych danych osobowych, samochodem próbowali uciec z miejsca zatrzymania. W trakcie pościgu funkcjonariusze policji zgubili uciekającą parę. Gdy w końcu udało im odnaleźć poszukiwane auto, w środku zastali ich martwych – kierowcę, 21-letniego Daniela Salcido oraz jego partnerkę, 24-letnią Hannah Janiak.

Daniel Salcido i Hannah Janiak

Policja przypuszcza, że doszło do zabójstwa oraz samobójstwa. 21-latek miał strzelić partnerce w głowę, następnie odebrać sobie życie. W toku śledztwa wyszło na jaw, że para w przeszłości została skazana za kradzieże, a Janiak miała stawić się w więzieniu 11 czerwca 2019 roku. Chwilę przed tą datą para zerwała kontakty z rodziną, a zaniepokojeni krewni zgłosili ich zaginięcie w dniu, w którym 24-latka miała rozpocząć odbywanie kary.

Gdzie jest Aiden?

Okazało się, że Janiak i Salcido byli rodzicami 2-letniego wówczas Aidena. Chłopca nie było w samochodzie, nikt nie wiedział gdzie należy rozpocząć jego poszukiwania. Amerykańska policja zaapelowała, aby zgłosiły się osoby, które wiedzą cokolwiek o losie dziecka. Liczył się czas.

Aiden Salcido

Aiden był ostatni raz widziany na kamerze monitorującej z rodzicami, gdy kupowali sprzęt kempingowy w Walmart w Medford w stanie Oregon na początku czerwca 2019r.

Bliscy pary przekazali informację, że rodzina niedawno stała się bezdomna i miała obozować gdzieś na zielonych terenach w okolicy ulicy Greenway, w Medford, w stanie Oregon. Rozpoczęły się poszukiwania dwulatka.

Tragiczne odkrycie

1 czerwca 2019 r. władze hrabstwa Lincoln potwierdziły, że znaleziono ciało 2-letniego chłopca. Ustalono, że jest to Aiden, syn zmarłej pary z Oregonu. Zwłoki dziecka zostały odkryte w pobliżu kempingu, wzdłuż West Fisher Creek, gdzie miała obozować bezdomna rodzina. Przyczyną śmierci chłopca był strzał w głowę.

Bliscy Janiak i Salcido byli zaskoczeni tą informacją. Uważali, że Janiak była dobrą matką i bardzo kochała syna. Nie jest wiadome dlaczego doszło do tak potwornej tragedii oraz kto odebrał życie małego Aidena. Dlaczego Salcido zastrzelił ukochaną, a następnie popełnił samobójstwo? Czy kara więzienia była gorsza niż śmierć? Kto, kiedy i dlaczego zabił niewinnego Aidena? W tej sprawie pojawia się więcej pytań, niż odpowiedzi. Możemy się jedynie domyślać, co stało się na kempingu w Medford.

 

 

Źródło:

https://edition.cnn.com/2019/07/27/us/2-year-old-child-missing-parents-dead/index.html

https://edition.cnn.com/2019/08/01/us/missing-2-year-old-aiden-salcido-confirmed-dead/index.html

https://abcnews.go.com/US/year-boy-aiden-salcido-missing-parents-found-dead/story?id=64604250

https://abcnews.go.com/US/body-found-montana-believed-year-aiden-salcido-missing/story?id=64630597

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl