Blog
Zaginieni Przed Laty

5-letni chłopiec został zasztyletowany. Zatrzymano babcię chłopca!

5-letni chłopiec został zasztyletowany. Zatrzymano babcię chłopca!

5-letni chłopiec został zasztyletowany przez 49-letnią babcię, która się nim opiekowała.

5-letni chłopiec został zasztyletowany

Okropny horror rozegrał się w brytyjskim Coventry. 5-letni David-Mario Lazar został zasztyletowany w swoim domu. O ten brutalny mord jest podejrzana 49-letnia babcia malca. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci chłopca była rana kłuta.

 

Elena Anghel – babcia chłopca regularnie opiekowała się wnukiem. Nigdy nic nie budziło wśród innych niepokoju. Kobieta zawsze troszczyła się o chłopca i on z chęcią przebywał w jej towarzystwie.

Do zabójstwa chłopca doszło w dniu, kiedy 49-latka zajmowała się dzieckiem w jego rodzinnym domu w Coventry. W dniu, kiedy doszło do tej strasznej tragedii Elena Anghel wybiegła z domu roztrzęsiona na ulicę prosząc wszystkich ludzi o pomoc. Na miejsce natychmiast przybyły wezwane służby ratunkowe. Niestety ratownicy medyczni nie zdołali uratować życia dziecka.

"<yoastmark

Kobietę natychmiast aresztowano. Obecnie 49-latka przebywa w placówce medycznej zgodnie z przepisami ustawy o zdrowiu psychicznym. Policja apeluje do wszystkich, aby powstrzymać się od spekulacji i plotek i poczekać na wyniki pełnego śledztwa. Na okres działań służb, zamknięto dom, w którym doszło do zbrodni. Nie wiadomo dlaczego doszło do tej strasznej tragedii. Trwające śledztwo w tej sprawie z pewnością wyjaśni przyczynę całego zdarzenia.

“Nasi wyspecjalizowani funkcjonariusze wspierają rodziców chłopca. Nie możemy pojąć żalu, jaki muszą odczuwać. Nasze myśli są teraz z nimi” – przekazał mediom Ronan Tyrer z policji w Coventry.

W takiej chwili rozpacz najbliższych ma niewyobrażalną skalę. Żadne słowa w takiej chwili nie stłumią ich bólu.

 

Źródło: Coventry. 5-letni chłopiec został zasztyletowany. Policja aresztowała jego babcię | Wiadomości Radio ZET

5-letni chłopiec został zasztyletowany. Policja aresztowała jego babcię (msn.com)

5-letni chłopiec został zasztyletowany. Policja aresztowała jego babcię (vnexplorer.net)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Lecz. Ponieważ. Ale. Później. Niż. Też. Potem. Także. Jeśli. Potem. Lecz. Czyli. Jeśli. Tymczasem. Też.

Może zainteresować Cię również: Szwedzka policja wstrzymała poszukiwania zaginionej Polki (zaginieniprzedlaty.com) 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl