Blog
Zaginieni Przed Laty

14-latka została zgwałcona- Policja zatrzymała 23-letniego mężczyznę

14-latka została zgwałcona- Policja zatrzymała 23-letniego mężczyznę

14-latka została zgwałcona w biały dzień. Dziewczynka jest mieszkanką Chorzowa woj. śląskie. Na skutek tego czynu przeżyła okropny koszmar. Znajomość z internetu zakończyła się gwałtem. W związku z tym policja zatrzymała 23-letniego sprawcę.

Nieletnia

14-latka została zgwałcona przez nowo poznanego chłopaka. Dziewczynka poznała go przez internet. Randka okazała się jej największym koszmarem. Mężczyzna zgwałcił ją w biały dzień w swoim samochodzie. Po kilku dniach od zdarzenia Policja namierzyła i zatrzymała sprawcę gwałtu. Okazało się, że to Kamil W. 23-latek z Rzeszowa.

Koszmarna randka

Do gwałtu doszło w niedzielę 23 maja 2021 roku w Chorzowie. Nieletnia umówiła się tego dnia na randkę z mężczyzną, którego poznała przez internet. Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna zabrał dziewczynkę spod jej domu, następnie pojechali w kierunku Piekar Śląskich. W samochodzie doszło do gwałtu. Prawdopodobnie dziewczyna nie zdawała sobie sprawy, czym mogła się zakończyć ta randka. Popełniła ogromny błąd, ufając nieznajomemu.

Zeznanie

14-latka została zgwałcona na randce, którą bez wątpienia zapamięta do końca swojego życia. Tego samego dnia wieczorem nieletnia zgłosiła to zdarzenie na policję. Dziewczynka zeznała, że mężczyzna miał samochód koloru srebrnego. Niestety nie znała numerów rejestracyjnych ani marki. Jednak bardzo dokładnie zapamiętała godziny przyjazdu i odjazdu sprawcy. W związku z tym te informacje pomogły policji ustalić, kim jest gwałciciel.

 

14-latka została zgwałcona- Policja zatrzymała 23-letniego mężczyznę
Fot. Kamil W.

Policja wiedziała, kiedy samochód opuścił granice aglomeracji górnośląskiej i w którym kierunku się udał. Zaczęła się całonocna analiza zapisów monitoringów. Okazało się, że samochód jest zarejestrowany w Rzeszowie. Wkrótce mundurowi zatrzymali 23-letniego mężczyznę.

 

Zarzuty

Mężczyźnie zarzucono doprowadzenie 14-latki do innej czynności seksualnej, a następnie jej zgwałcenie. Prokurator czeka na decyzję sądu, do którego trafił wniosek o aresztowanie podejrzanego na trzy miesiące.

 

Jak dowiedział się Fakt, w czwartek po południu sąd zadecydował ws. aresztu dla zatrzymanego 23-latka. Okazuje się, że sąd ma wątpliwości czy zdarzenie miało charakter gwałtu i nie przychylił się do wniosku prokuratury o 3-miesięczny areszt. To kontrowersyjna decyzja, biorąc pod uwagę młody wiek ofiary i okoliczności sprawy.

Z ustaleń wynika, że Kamil W. po raz pierwszy spotkał się z 14-latką 19 maja na terenie jednego z centrów handlowych w Katowicach. Kolejny raz pojawił się na Śląsku właśnie 23 maja. Wtedy zabrał dziewczynkę spod jej domu w Chorzowie i dokonał gwałtu w swoim mercedesie na nieużytkach na terenie Piekar Śląskich. Sąd w Chorzowie jednak uważa, że to nie był gwałt!

Prokurator Cezary Goik, szef Prokuratury Rejonowej w Chorzowie, będzie składał zażalenie w tej sprawie.

 

Źródło:14-latka zgwałcona na randce w Chorzowie. Skandaliczna decyzja sądu (fakt.pl)

Koszmar! 14-latka zgwałcona w biały dzień. Policja aresztowała 25-letniego mężczyznę. (twojenowinki.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl