Blog
Zaginieni Przed Laty

43-latek upatrzył sobie 12-letnią ofiarę na pierwszej komunii świętej

43-latek upatrzył sobie 12-letnią ofiarę na pierwszej komunii świętej

43-latek upatrzył sobie 12-letnią ofiarę na pierwszej komunii świętej. Mężczyzna został bardzo szybko zatrzymany przez policję. Grozi mu do 12-lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna

43-latek z powiatu legnickiego został zaproszony na przyjęcie z okazji pierwszej komunii świętej, która odbyła się na terenie powiatu kaliskiego. Na podstawie zgromadzonych materiałów przez śledczych wynika, że mężczyzna wykorzystał łączące go relacje rodzinne z dziewczynką.

43-latek upatrzył sobie 12-letnią ofiarę na pierwszej komunii świętej
Fot. Pixabay.com

Podczas trwającej imprezy komunijnej mężczyzna intensywnie obserwował 12-latkę i próbował ją wykorzystać seksualnie.

Zdarzenie

Do zdarzenia doszło w maju 2021 roku. 43-latek i 12-latka byli gośćmi na przyjęciu komunijnym. Mężczyzna upatrzył sobie dziewczynkę i miał wobec niej okrutne plany. Po uroczystości mężczyzna nawiązał kontakt z 12-latką za pomocą komunikatora internetowego. Według śledczych między 11 kwietnia a 12 maja mężczyzna zaczął składać nieletniej propozycje seksualne, chociaż bardzo dobrze wiedział, że to jeszcze dziecko. Zboczeniec wysyłał jej treści pornograficzne. W zamian za spotkanie obiecywał kupić jej deskorolkę. Ostatecznie 43-latek dopuścił się na 12-latce innej czynności seksualnej. W wyniku czego został aresztowany.

43-latek upatrzył sobie 12-letnią ofiarę na pierwszej komunii świętej
Fot. Pixabay.com

Zarzutu

43-letni mężczyzna usłyszał zarzut pedofilii, jednak przyznał się tylko do części zarzutów. Sąd na wniosek prokuratury aresztował go na 3 miesiące. Grozi mu 12-lat pozbawienia wolności.

Mamy nadzieję, że Sąd wymierzy karę, przede wszystkim adekwatną do popełnionego czynu.

 

 

Źródło:43-latek wypatrzył 12-letnią ofiarę na komunii. Jest w rękach służb (msn.com)

Kalisz. Pedofil wykorzystał 12-latkę podczas pierwszej komunii świętej – Wiadomości (radiozet.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl