Blog
Zaginieni Przed Laty

Przerażające zabójstwa nagrywali na taśmy.

Przerażające zabójstwa nagrywali na taśmy. Małżeństwo z piekła rodem!

Przerażające zabójstwa nagrywali na taśmy. Małżeństwo z piekła rodem! Para brutalnie gwałciła i torturowała swoje ofiary. Seryjni mordercy- Ken i Barbie skazani.

Przerażające zabójstwa

O seryjnych mordercach Ken i Barbie z pewnością słyszało wile osób. Kanadyjska para Karla Homolka i Paul Bernardo wśród innych uchodzili za wzorowe małżeństwo. Byli piękną parą niczym z obrazka, dlatego szybko zostali nazwani Barbie i Ken. Kto by pomyślał, że ta piękna kobieta i przystojny mężczyzna są bezdusznymi mordercami. Dla znajomych i sąsiadów, byli uczynnymi osobami i na pozór sprawiali wrażenie sympatycznych ludzi. Jednak ta para była niczym z najgorszego horroru… Bezwzględnie gwałcili i z zimną krwią mordowali swoje brutalne czyny uwieczniali na taśmach.

Para pobrała się w 1991 roku i nikt nawet przez chwilę nie podejrzewał jaką mroczną tajemnicę skrywają. Mężczyzna był zawiedziony, że jego żona nie jest dziewicą uważał, że to wręcz jej obowiązek, aby pozwoliła mu pozbawić dziewictwa jej młodszą siostrę – Tammy. Kobieta nie zaprotestował, nawet spodobał się jej pomysł by dodatkowo wszystko nagrywać. Pragnęła podarować swojemu mężowi na święta dziewicto swojej siostry, czy ta będzie tego chciała czy nie.

Przerażające zabójstwa nagrywali na taśmy. Małżeństwo z piekła rodem!
zdjęcie ze strony onpress.pl

Przerażające zabójstwa: Gwałt i zbrodnia

Karla wówczas pracowała w klinice weterynaryjnej, posiadała wiedzę na temat środków uspokajających zwierzęta. Karla postanowiła podać siostrze halotan, środek znieczulający zwierzęta przed zabiegiem.

23 grudnia 1990 roku Paul wziął ze sobą nową kamerę pod pretekstem sfilmowania państwa Homolka oraz ich córek: Karli, Tammy i Lori. Nikt się nei spodziewał , że tej nocy dojdzie do okrutnej zbrodni.  Wieczorem Paul podał Tammy kilka drinków z narkotykami. Dziewczyna szybko była odurzona podczas gdy reszta domowników już spała.

Paul włączył kamerę i zaczął uprawiać seks z nieprzytomną Tammy. Karla cały czas trzymała halotan blisko twarzy siostry, aby się nie obudziła. Kiedy Paul skończył zaspakajać swoje chore żądze, rozkazał Barbie, aby również pozabawiała się z siostrą. W pewnym momencie Tammy zaczęła wymiotować. Karla położyła siostrę do góry nogami, aby oczyścić jej gardło, ale nagle Tammy zaczęła się dusić. Dziewczyna straciła przytomność w związku z tym para szybko schowała kamerę i narkotyki, przebrali dziewczynę i wezwali karetkę. Rodzice Karli zrozumieli, że coś się stało, gdy usłyszeli nadjeżdżający ambulans.

Para ze względu na fakt, że byli spokrewnieni z ofiarą nie byli w kręgu podejrzanych tej okrutnej zbrodni. Śmierć Tommy uznano za nieszczęśliwy wypadek.

Ken i Barbie seryjni mordercy z Kanady

Zabójstwo 15-latki uszło im na sucho. W związku z tym któregoś dnia Ken i Barbie postanowili kolejny raz zabić. Zaczęli znęcać się, torturować, gwałcić i zabijać kolejne nastolatki. Po tych zbrodniach mordercza para szybko została zatrzymana. Oskarżono ich o kolejne dwa morderstwa. Dodatkowo wiadomo o 14 gwałtach, których miał się dopuścić Paul Bernardo.

Przerażające zabójstwa nagrywali na taśmy. Małżeństwo z piekła rodem!
zdjęcie ze strony onpress.pl

Przerażające zabójstwa Barbie i Kena

Karla później pracowała w sklepie zoologicznym. Kobieta poznała nastoletnią dziewczynę i szybko się z nią zaprzyjaźniła. 7 czerwca 1991 roku Karla zaprosiła dziewczynę do siebie, na pogaduch. Kobieta poczęstowała ją drinkiem zawierającym weterynaryjny środek uspokajający. Na skutek tego nastolatka straciła przytomność. Barbie i Ken rozebrali dziewczynę do naga i po kolei gwałcili wszystko nagrywając na taśmę wideo.

Przerażające zabójstwa nagrywali na taśmy. Małżeństwo z piekła rodem!
Tammy Homolka, Kristen French, Leslie Mahaffy ofiary

15 czerwca 1991 roku Bernardo porwał czternastoletnią Leslie Mahaffy.  Mężczyzna zawiózł ją do domu w Port Dalhousie.  Tam razem z żoną  związali Leslie. Następnie ją gwałcili i poddawali torturom uwieczniając wszystko na nagraniu. Później Bernardo udusił dziewczynę, a ciało z pomocą żony, poćwiartował w piwnicy i zatopił w betonowych blokach. Następnie bloki te wrzucił do jeziora Gibson. Dziewczyna miała status osoby zaginionej, była rozpaczliwie poszukiwana przez policję i bliskich. Niestety finał poszukiwań okazał się tragiczny.

Starannie zachowany przez Paula rachunek za dwanaście worków cementu stał się potem jednym z ważnych dowodów podczas procesu.

29 czerwca 1991 dwójka wędkarzy, ojciec i syn, odnaleźli  zatopione w jeziorze bloki, a pęknięcie w jednym z nich odsłoniło zwłoki.  16 kwietnia 1992 Bernardowie porwali Kristen French, piętnastoletnią uczennicę katolickiej szkoły. Podobnie jak Leslie Kristen była torturowana, bita i gwałcona, a  potem uduszona. Jej nagie ciało porzucone w rowie, gdzie znaleziono je 30 kwietnia 1992.

Proces

 

W 1993 roku rozpoczął się ich proces. Karla cały czas się broniła. Kobieta podczas procesu płakała i mówiła, że on też była ofiarą, którą do tych strasznych zbrodni zmuszał mąż. Z zeznań kobiety wynikało, że mąż kazać jej brać udział w gwałtach i morderstwach, a ona ze strachu wykonywała jego polecenia.

Dzięki znacznie lepszych, niż w przypadku jej męża, wyników testów psychologicznych, prokuratura zawarła z Karlą układ, dzięki temu kobieta dostał wyrok jedynie 12 lat więzienia za udział w trzech brutalnych morderstwach. Paul Bernardo usłyszał wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.

Później wyszły na jaw nagrania z brutalnych gwałtów i morderstw Kena i Barbie. Para wszystkie zbrodnie uwieczniła na nagraniach. Przede wszystkim ujawniły one, że Barbie kłamała podczas procesu. Na nagraniach było widać, że Karla Homolka kłamała zeznając, iż była zmuszana przez męża do gwałtów i morderstw. Brała w nich bardzo czynny udział i czerpała z tego olbrzymią przyjemność zarówno z gwałtów jak i z morderstw. Kobieta opuściła więzienie w 2005 roku. Wyszła ponownie za mąż i urodziła trójkę dzieci.

 

Zaginięcia, aresztowania i wyroki skazujące były szeroko relacjonowane w kanadyjskich mediach, stając się jedną z najbardziej znanych zbrodni w historii Kanady.

 

Źródło: Brutalnie torturowali i gwałcili. Przerażające morderstwa nagrali na taśmy. Małżeństwo z piekła rodem – OnPress

Ken i Barbie Archives – OnPress

Karla Homolka i Paul Bernardo. Bezwzględni seryjni mordercy – AllPress.pl

Homolka Karla, Bernardo Paul – zbrodnia.comzbrodnia.com (nazwa.pl)

Deadly Duo of Serial Killers — Karla Homolka and Paul Bernardo (curioustic.com)

Paul Bernardo – Wikipedia, wolna encyklopedia

Murder of Leslie Mahaffy – Wikipedia

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Sprawa Agnieszki Wójtowicz rozwiązana! – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl