Blog
Zaginieni Przed Laty

22 lata niewiedzy!

22 lata niewiedzy! Rzeszowska policja cały czas poszukiwała zaginionego Andrzeja Kusza z Błędowy Tyczyńskiej, który w 1992 roku wyjechał do Izraela i przepadł tam bez śladu.

22 lata niewiedzy!

Często ktoś z Was zastanawia się jak to możliwe, że tak wielu ludzi ginie bez śladu i nawet intensywne poszukiwania nie przynoszą oczekiwanego efektu. Mijają lata i wiele spraw wciąż tkwi w martwym punkcie. O wielu sprawach niektórzy już zapomnieli… Dlatego staramy się przypominać o tych nierozwiązanych, takich, które pomimo upływu czasu stały się ciszą i niewiedzą. To smutne, gdy bliscy szukają latami odpowiedzi na jedyne pytanie… Gdzie jesteś? Po latach poszukiwań dowiadują się prawdy.

Andrzej Kusz ostatni raz kontaktował się z rodziną w 2000 roku. To był jego ostatni telefon do bliskich.

Po wyjeździe do Izraela mężczyzna nigdy nie wrócił. Na podstawie fotografii z 1995 roku lat  (miał na niej 29 lat) policjanci sporządzili progresję wiekową zaginionego do wieku 46 lat.

22 lata niewiedzy!

Rysopis zaginionego mężczyzny: wzrost około 180 cm, waga – 80 kg, krępa budowa ciała, włosy krótkie, ciemne, twarz okrągła, uszy małe, nos prosty.

Zaginiony Andrzej Kusz

Wiadomo, że…

Andrzej Kusz wyprowadził się do Izraela w 1993 roku.  W 2005 rodzina kontaktowała się z Ambasadą RP w Izraelu, która poinformowała, że nie przebywa on w więzieniu. Nie odnowił również paszportu. Miejscowa policja nie odnotowała także jego wyjazdu z tego kraju.

22 lata niewiedzy!
Andrzej Kusz

W maju 2016  roku z Izraela nadeszła informacja, że Andrzej nie żyje. W 2000 roku został znaleziony nieprzytomny na ulicy. Zmarł w szpitalu. W dokumentacji zapisano, że nie stwierdza się udziału osób trzecich, ani też samobójstwa. Ponieważ nie miał dokumentów, został pochowany w bezimiennym grobie.

Jak doszło to wyjaśnienia tajemnicy zaginięcia Andrzeja? Przypadek? Nie! W swoich beznadziejnych poszukiwaniach Małgorzata siostra zaginionego miała bardzo ważnego sojusznika, mieszkającą w Izraelu kobietę, która w końcu trafiła na ślad znalezionego na ulicy mężczyzny o nieustalonej tożsamości.

Rodzina Andrzeja w końcu poznała, jeśli nie całą prawdę, to przynajmniej jej część. Niestety wiele osób wciąż czeka na swoich bliskich, którzy przepadli bez śladu… Wierzymy, że pomimo upływu lat dowiedzą się gdzie są ich bliscy.

Autor: ZPL

Źródło: (298) Andrzej Kusz zaginał bez śladu.Missing Andrew – YouTube

W Izraelu zaginął Andrzej Kusz – Super Nowości24 (supernowosci24.pl)

Szukamy zaginionych osób: Zaginął Andrzej Kusz (szukamy-was.blogspot.com)

Nadzieja umarła ostatnia – NewsBook

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: To miała być szczęśliwa rodzina, lecz los napisał dla nich inny scenariusz (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl