Blog
Zaginieni Przed Laty

Znaleziono zwłoki zaginionego 7-latka

Znaleziono zwłoki zaginionego 7-latka. Ciało chłopca policjanci znaleźli w pralce. Mundurowi badają sprawę.

Znaleziono zwłoki zaginionego chłopca

To niewyobrażalna tragedia, kiedy ginie małe dziecko, a później znajduje się jego zwłoki. Takie sprawy są bardzo bolesne. Dzisiaj napiszemy o zaginięciu 7-letniego chłopca.

Troy zaginął 28 lipca 2022 roku. Tego dnia mocno zaniepokojeni adopcyjni rodzice 7-letniego Troya Koehlera z Houston zgłosili na policję o godzinie 5:20 jego zaginięcie. Według zeznań rodziców malec zniknął około godziny 4:00 nad ranem. Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania chłopca. Niestety finał okazał się tragiczny.

Bardzo szybko, bo już o godzinie 7:20 tego samego dnia w przydomowym garażu znaleziono zwłoki chłopca w pralce z tzw. górnym wsadem, czyli ładowanej od góry. Jak się tam znalazł chłopiec i to w godzinach tak wczesnych? Zazwyczaj dzieci o tej godzinie jeszcze śpią… Czy był to nieszczęśliwy wypadek?

Znaleziono zwłoki zaginionego 7-latka
zdjęcie ze strony wiadomosci.com

Sprawę bada policja, by ustalić, jak doszło do tego tragicznego zdarzenia.

Rodzice zatrzymani do wyjaśnienia

W tej sprawie zostali zatrzymani adopcyjni rodzice 7-latka do czasu wyjaśnienia. Wiadomo, że chłopiec został adoptowany przez parę w 2019 roku. Śledczy cały czas próbują ustalić okoliczności dramatycznej śmierci zaginionego chłopca. Nie wiadomo czy dziecko do pralki weszło samo, czy zostało zamordowane, a następnie umieszczone w pralce.

Wierzymy, że śledczy bardzo szybko ustalą, co wydarzyło się tamtego dnia nad ranem w Hrabstwie Harris.

Personel szkoły, do której uczęszczał mały Troy, opublikował oświadczenie:

“Jego śmierć stanowi wielką stratę dla naszego dystryktu. Zapewniamy stałe doradztwo i pomoc w żałobie dla uczniów i pracowników dotkniętych tą tragedią. Nasze myśli i modlitwy są z jego rodziną”.

Źródło: Zgłosili zaginięcie. Kilka godzin później znaleziono 7-latka martwego (msn.com)

Przybrani rodzice zgłosili zaginięcie dziecka. Ciało 7-latka było w pralce – o2 – Serce Internetu

Zgłosili zaginięcie. Kilka godzin później znaleziono 7-latka martwego | WP parenting

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Nowe fakty ws. zabójstwa niesłyszącej Ewy ze Starogardu Gdańskiego (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl