Blog
Zaginieni Przed Laty

Gmina Bobowa. Odnaleziono zaginioną trzyletnią dziewczynkę

Gmina Bobowa. Odnaleziono zaginioną trzyletnią dziewczynkę

Gmina Bobowa. 19 lipca 2021 roku zaginęła trzyletnia dziewczynka. Na szczęście poszukiwania dziecka zakończyły się szczęśliwie.

Gmina Bobowa

Do zdarzenia doszło 19 lipca 2021 roku. Tego dnia służby ratunkowe z powiatu gorlickiego zostały postawione na równe nogi. Otrzymali zgłoszenie od zrozpaczonych rodziców, że ich dziecko w trakcie chwili ich nieuwagi wyszło z domu i przepadło bez śladu.

Gmina Bobowa. Odnaleziono zaginioną trzyletnią dziewczynkę
Pixabay.com

Na szczęście, zanim mundurowi wszczęli szeroko zakrojone poszukiwania, dziewczynka odnalazła się cała i zdrowa. Okazało się, że trzylatka wybrała się na spacer na pobliskie pole i dopiero intensywne nawoływanie przez najbliższych sprawiło, że udało się ją odszukać.

Dziewczynka nie wiedziała, że zabawa dalej od domu zmartwi rodziców i może skończyć się nawet tragedią. 3-latka pochłonięta zabawą nie zwróciła nawet uwagi, że znajduje się daleko od domu. Na początku rodzice sami przeszukali okolicę, ale każda minuta nasilała ogromne zmartwienie. W związku z tym zgłosili zaginięcie dziecka na policję, bo przecież nie wiadomo co mogło się wydarzyć przez te kilka chwil, kiedy dziewczynka była poza domem sama. Mundurowi rozumieli niepokój rodziców, ponieważ to nie pierwsze tego typu zdarzenie w tym powiecie. Pod koniec 2020 roku z placu zabaw w centrum Gorlic oddaliły się dwie dziewczynki 3 i 4-latka. Jak się później okazało, dzieci wybrały się na… spacer.

Zaginięcie 3 i 4-latki

27 października 2020 roku kilka minut przed godziną 17:00 gorliccy mundurowi otrzymali niepokojące zgłoszenie. Z placu zabaw przy jednym z bloków przy ul. Tuwima zaginęły dwie dziewczynki 3 i 4-latka. Jak się okazało, dzieci oddaliły się z tego miejsca, wykorzystując również chwilę nieuwagi swoich opiekunów.

Gmina Bobowa. Odnaleziono zaginioną trzyletnią dziewczynkę
Pixabay.com

Do poszukiwań włączyli się mieszkańcy bloku. Na początku zaczęli przeszukiwać najbliższą okolicę, chodząc wokół budynków i nawołując dzieci. Niestety ich poszukiwania nie przyniosły rezultatu, po dziewczynkach nie było śladu. Osób zaangażowanych w poszukiwania przybywało, ale z minuty na minutę strach narastał. W związku z tym poinformowano policję o zaginięciu dzieci. Do akcji poszukiwawczej ruszyło kilka patroli policjantów. Rozpoczęto poszukiwania w okolicy placu zabaw przy ul. Tuwima, następnie przy ul. Konopnickiej przeszukano również cały teren osiedla. Dziewczynek jednak nigdzie nie było. Dopiero po jakimś czasie w trakcie intensywnych poszukiwań, mundurowi otrzymali informację, że jeden z patroli przy ul. Bieckiej natknął się na dwójkę malutkich dzieci. Okazało się, że są to poszukiwane dziewczynki. 3 i 4-latka powiedziały, że wybrały się na spacer. Na szczęście nic się im nie stało. Dzieci zostały przekazane opiekunom.

W obu przypadkach to, co przeszli rodzice to straszny koszmar, który zapamiętają do końca życia.

Pamiętajmy, nasze kochane pociechy mają mnóstwo pomysłów, a spuszczenie ich z oka na dłuższą chwilę, może mieć opłakane skutki.

Źródło:Gmina Bobowa. Zaginięcie trzyletniej dziewczynki niech będzie… – halogorlice.info

Gorlice. Zaginęły dwie małe dziewczynki. „Wybrałyśmy się na… – halogorlice.info

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl