Blog
Zaginieni Przed Laty

Znaleziono dziecko w torbie przywiązane do drzewa

Znaleziono dziecko w torbie przywiązane do drzewa. Po głowie maleńkiej dziewczynki chodziły robaki. To cud, że dziewczynka żyła, kiedy została znaleziona.

Znaleziono dziecko przywiązane do drzewa

Do bestialskich scen doszło w 2019 roku w Wietnamie.

W prowincji Lam Dong w Wietnamie znaleziono w plastikowej torbie dziewczynkę przywiązaną do drzewa kawowego. Przez kilka dni dziecko było w torbie. Dziewczynka była pogryziona przez komary. Panujące tam upały i pełzające po ciele maleństwa robaki doprowadziły, że na jej głowie powstały rany. Robaki zjadały dziecko żywcem. To był cud, że wciąż żyła, kiedy została przypadkowo znaleziona. Kiedy dziewczynka trafiła pod opiekę lekarzy, była wycieńczona, co wskazywało na to, że spędziła tam co najmniej kilka dni.

Lekarze nie wierzyli, że maleństwo przeżyje. Kiedy stan zdrowia w niewielkim stopniu się poprawiał, szybko znalazła się osoba, która chciała się zaopiekować nad znalezionym dzieckiem. Dziewczynka trafiła do Minh Tai, opatki z Pogody Hue Quang, która przyjęła pod swoją opiekę w całym swoim życiu ponad 100 sierot. Dała im schronienie, zapewniła wyżywienie do czasu znalezienia dla nich rodzin zastępczych.

Pixabay.com

 

 

Hoai An

Choć życie Hoai An zostało uratowane, to dziewczynka zmaga się z problemami zdrowotnymi, między innymi jednym z nich  jest nadmierne gromadzenie się płynu mózgowo-rdzeniowego w układzie komorowym mózgu. Doktor Tang Kok Kee, neurochirurg prowadzący zespół zajmujący się leczeniem Hoai, powiedział w wywiadzie dla „Staits Times”, że Hoai już nigdy nie będzie w pełni sprawnym dzieckiem.

Niestety nigdzie nie znalazłam informacji, kto skrzywdził to maleństwo. Nie było żadnej wzmianki o tym, czy policja zatrzymała tę osobę.

 

Tutaj znajdą Państwo nagranie: Baby Hoai An: Abandoned in Vietnam, fighting for her life in Singapore – YouTube

Źródło: Była przywiązana do drzewa, a po jej głowie chodziły robaki. To cud, że wciąż żyła (wszystko-o-wszystkim.life)

Była przywiązana do drzewa, a po jej głowie chodziły robaki. To cud, że wciąż żyła | Popularne

(2) Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Dawn Walker zniknęła tuż po ślubie. Jej ciało znaleziono w walizce (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl