Blog
Zaginieni Przed Laty

Chevonne Thomas zadzwoniła na numer alarmowy. Głowę jej syna znaleziono w zamrażarce

Chevonne i Zahree Thomas / Dailymail

Camden, New Jersey. W sierpniu 2012 roku Chevonne Thomas zadzwoniła pod numer 911. Kobieta powiedziała operatorowi numeru alarmowego, że ktoś właśnie dźgnął jej 2-letniego syna, Zahree’go Thomasa. W trakcie rozmowy 33-latka była zdenerwowana, bardzo często zmieniała przebieg zdarzeń i mówiła od rzeczy. Kiedy na miejscu pojawili się funkcjonariusze, nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli.

Chevonne Thomas / inquirer
Chevonne Thomas / inquirer

Kto dźgnął Pani syna?

Operator 911 próbował uzyskać od kobiety jak najwięcej informacji. Na pytanie o to kto dźgnął dwulatka Chevonne powiedziała, że zrobił to jej chłopak. Po chwili kobieta stwierdziła, że to ona zaatakowała bezbronnego syna.

Thomas powiedziała, że dziecko nie krwawi, więc wysłanie karetki pogotowia nie jest potrzebne. Operator zorientował się jednak, że kobieta powtarza się i część rzeczy, które mówi nie mają sensu. Mężczyzna zapytał 33-latkę czy jest pod wpływem środków odurzających lub leków. Thomas przyznała, że brała prozac. Chwilę później stwierdziła, że nie wzięła go dziś, chociaż powinna.

W pewnym momencie rozmowy Chevonne Thomas rozłączyła się. Po zlokalizowaniu telefonu kobiety, na miejsce przyjechało pogotowie oraz policja.

Makabryczne odkrycie

Policjanci zastali na miejscu dwa ciała. Dwuletni Zahree miał odciętą głowę, natomiast Chevonne śmiertelnie dźgnęła się nożem w szyję chwilę po tym, jak zadzwoniła pod numer alarmowy. Głowę chłopca odnaleziono w zamrażarce.

Zahree Thomas / inquirer
Zahree Thomas / inquirer

Późniejsze badanie toksykologiczne wykazało, że w chwili zabójstwa syna Thomas była pod wpływem Fencyklidyny (PCP), jest to substancja psychoaktywna. Jej niewielka ilość może wywołać zarówno uczucie oziębłości i obojętności wobec otoczenia, jak i poczucie siły i niewrażliwości.

Chevonne Thomas odzyskała syna zaledwie 5 miesięcy wcześniej

Departament ds. Dzieci i Rodzin powiedział w oświadczeniu, że jego pracownicy regularnie odwiedzali rodzinę Thomas. Asystenci wielokrotnie oferowali Chevonne wsparcie. Kobieta korzystała również z pomocy w ośrodku leczenia uzależnień.

Zaledwie 5 miesięcy przed zabójstwem Zahree’go, Thomas odzyskała prawa rodzicielskie do sprawowania opieki nad synem. 33-latka straciła je po tym, jak w 2010 roku została oskarżona o narażenie dziecka na niebezpieczeństwo. Thomas zostawiła wtedy maleńkiego syna w aucie, a sama udała się do parku, gdzie straciła przytomność po zapaleniu marihuany z PCP.

Dom Thomasów / FB
Dom Thomasów / FB

Z informacji zebranych od sąsiadów Thomas wynika, że kobieta często zachowywała się szokująco. Kobieta mówiła sama do siebie, chodziła w kółko, wykrzykiwała przekleństwa.

Ze względu na tragedię, Departament ds. Dzieci i Rodzin obiecał uważniej przypatrywać się rodzinom korzystającym z ich pomocy, aby nie dopuścić do takich sytuacji w przyszłości.

Rozmowa telefoniczna Thomas z operatorem numeru alarmowego:

 

źródło:

Cbsnews

Dailymail

CBS Philly

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl