Blog
Zaginieni Przed Laty

Zaginiona 12-latka została podstępem zwabiona do lasu. Rówieśniczki zabiły ją w akcie zemsty!

Zaginiona 12-latka została podstępem zwabiona do lasu. Rówieśniczki, które znęcały się nad nią od dłuższego czasu zabiły ją w akcie zemsty! Zadały 12-latce 30 ciosów nożem i na koniec upozorowały jej zaginięcie.

Zaginiona 12-latka

Sprawa o której dzisiaj napiszemy miała miejsce w niemieckim mieście Hohenhain. 11 marca 2023 roku 12-letnia dziewczynka została brutalnie zamordowane przez rówieśniczki. Koleżanki podstępem zwabiły ją do lasu i zadały 30 ciosów nożem. Nastolatka nie miała żadnych szans. Wykrwawiała się w lesie porzucona przez  koleżanki. Młode morderczynie po zbrodni jak gdyby nigdy nic wróciły do domu. Następnie jedna z nich zadzwoniła do matki swojej ofiary. Przekazała jej informacje, że Luise wyszła od niej przed 18:00. Kiedy Luise nie wracała długo do domu, zaniepokojona matka zgłosiła zaginięcie córki na policję. Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania na szeroką skalę. Do poszukiwań użyto psy tropiące, drony i helikoptery. Ciało 12-letniej Luise znaleziono następnego dnia.

Bardzo szybko ustalono, że Luise została zamordowane przez swoje koleżanki. Podczas przesłuchania 12 i 13-latka przyznały się do morderstwa. Narzędzia zbrodni nie odnaleziono… Po tygodniu ustalono motyw tej strasznej zbrodni. Jak się okazało 12- 13-latka zabiły Lusie w akcie zemsty.

Groźby

Śledczy ustalili, że 12 i 13-latka przez dłuższy czas znęcały się nad 12-latnią Luise. Dziewczynka dłużej nie mogła znieść gróźb i obrażeń jakie kierowały w jej stronę koleżanki dlatego o wszystkim opowiedziała nauczycielowi. Nie wiadomo  dlaczego Luise 11 marca 2023 roku postanowiła spotkać się ze starszą ze swoich prześladowczyń w jej domu. Kiedy dołączyła do nich następna z prześladowczyń wszystkie poszły do pobliskiego lasu. Tam rozegrał się dramat Luise… 12 i 13-latka od razu zaatakowały swoją ofiarę nożem. Zadały jej 30 ciosów w zemście za to, że opowiedział o wszystkim nauczycielowi.

To straszne ile jest warte ludzie życie dla innych i do czego mogą posunąć się dzieci. 12-letnia Luise chciała tylko żeby ktoś jej pomógł, kiedy koleżanki znęcały się nad nią w każdy możliwy sposób. Wciąż nie jest wiadomo dlaczego Luise postanowiła spotkać się ze swoimi wrogami.

Zaginiona 12-latka została podstępem zwabiona do lasu. Rówieśniczki zabiły ją w akcie zemsty!
zdjęcie ze strony https://inres24.pl/zabojstwo-12-letniej-luise-w-niemczech/

12 i 13-latka zostały umieszczone w ośrodku dla nieletnich. Funkcjonariusze nie podają więcej szczegółów, żeby chronić rodzinę ofiary oraz obie podejrzane.

– Sprawczynie są jeszcze dziećmi. Wciąż mają całe życie przed sobą, nawet jeśli teraz potoczyło się ono tak źle. Musimy chronić dzieci i ich rodziny – wyjaśnił w rozmowie z mediami szef prokuratury Mario Mannweiler.

Zaskakująca jest wypowiedź szefa prokuratury… Czy Luise nie miała też życia przed sobą?

Źródło:  12-latka dźgnięta nożem 30 razy. Koleżanki zaciągnęły ją do lasu i zabiły (msn.com)

Niemcy: Powiedziała nauczycielce, że dręczą ją koleżanki z klasy. Zabiły 12-latkę nożem | Banai Poland

12-latka dźgnięta nożem 30 razy. Zabiły ją znajome ze szkoły | Wiadomości Radio ZET

Zabójstwo 12-letniej Luise w Niemczech (inres24.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Piotr S. Śmierć za 1000 złotych. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Asia

jak prokurator może coś takiego powiedzieć? całe życie to powinny spędzić za kratami!

Rysiek

Powinny być karane jak dorośli.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl