Blog
Zaginieni Przed Laty

Zaginęła 27 lat temu. Policja ustaliła tożsamość ofiary z plaży Gilgo

Zaginęła 27 lat temu. W sierpniu 2023 roku policja ustaliła tożsamość ofiary z plaży Gilgo. Kim była kobieta, jak zginęła?

Zaginęła 27 lat temu

Jest wiele zaginięć, które pomimo upływu lat wciąż mają status nierozwiązany. Dla bliskich to niewyobrażalne cierpienie z którym zmagają się latami. Jedni nie tracą nadziei, ale bywa  i tak, że niektórzy w ogóle nie zgłaszają ich zaginięcia. Tak też było w przypadku o którym dzisiaj napiszemy.

Policja zidentyfikowała kobietę, której ciało odnaleziono na plaży Gilgo. To 34-letnia Karen Vergata, która zaginęła 14 lutego 1996 roku- podał portal CNN.

 

 

 

Szczątki kobiety znajdowały się wśród 11 ciał, które zostały odnalezione w latach 2010- 2011 na Long Island.

Zaginięcia Karen oficjalnie nikt nigdy nie zgłosił na policję. Kobieta przepadła bez śladu w lutym podczas pracy jako eskorta na Manhattanie w Nowym Jorku. Dwa miesiące później 20 kwietnia 1996 roku na plaży Blue Point Beach w Nowym Jorku w reklamówce odnaleziono jej nogi.

W chwili odnalezienia nóg 34- latki niemożliwa była identyfikacja. Śledczy ustalili, że ofiarą brutalnej zbrodni była kobieta z bliznami po operacji na lewej kostce.

 

Czaszkę zamordowanej Karen odnaleziono 11 kwietnia 2011 roku na zachód od plaży Tobay w hrabstwie Nassu. Znajdowała się ona wśród innych ludzkich szczątków. Ostatecznie tożsamość kobiety udało się ustalić na podstawie badań DNA.

Na tym zdjęciu miała 17 lat
Śledztwo w tej sprawie trwa. Kim jest morderca 34-latki?

Zatrzymano podejrzanego

Śledczy bardzo intensywnie pracowali nad rozwiązaniem tej sprawy. Po latach prac, w lipcu 2023 roku doszło do przełomu w sprawie brutalnego zabójstwa 34-latki. Pomimo tego, że sprawca przez lata był nieuchwytny, śledczy od samego początku byli pewni, że za zabójstwo Karen odpowiada jedna osoba

Ostatnie zdjęcie zamordowanej Keren ze strony https://www.reddit.com/r/LISKiller/comments/15i9rmm/new_photo_of_karen_vergata_may_she_rip/

13 lipca 2023 roku funkcjonariusze policji aresztowali podejrzanego w sprawie architekta z Nowego Jorku Rexa Heuermanna. 59-latek nie przyznaje się do zabójstwa 34-latki.

Oskarżony o morderstwo 3 kobiet. Zdjęcie ze strony https://www.the-sun.com/news/8769318/karen-vergata-missing-gilgo-beach-yearbook-photo/

59-latek został oskarżony o morderstwa ofiar Gilgo Beach: Melissy Barthelemy, Megan Waterman i Amber Costello, ale nie wiadomo czy  był zamieszany w śmierć Vergaty.

 

Na Long Island w pobliżu plaży Gilgo  w latach 2010-2011 odnaleziono ciała 11 kobiet, które zostały bestialsko zamordowane i poćwiartowane. Niestety większość z nich do dnia dzisiejszego nie udało się zidentyfikować.

Źródło: Zaginęła 26 lat temu. Policja ustaliła tożsamość ofiary z plaży Gilgo (msn.com)

Karen Vergata | Unidentified Wiki | Fandom

Long Island murder victim “Jane Doe No. 7” identified as Karen Vergata, 27 years after she went missing – CBS News

Aktualizacja morderstw w Gilgo Beach: Ofiara Karen Vergata zidentyfikowana, ale nie ma znanego związku z domniemanym zabójcą Rexem Heuermannem – Woyem News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl