Blog
Zaginieni Przed Laty

Więzień zabił mężczyznę, który odsiadywał wyrok za gwałt na dzieciach

Więzień zabił mężczyznę, który odsiadywał wyrok za gwałt na dzieciach

Więzień zabił mężczyznę, który odsiadywał wyrok za gwałty na dzieciach. Morderca podczas rozprawy, kiedy usłyszał wyrok, śmiał się i ziewał.

Więzień

Paul Fitzgerald nie chciał dłużej słuchać jak Richard Huckle przechwala się w więzieniu, w jaki sposób gwałcił swoje ofiary, którymi były porwane przez niego dzieci, jak również ze szczegółami opowiadał, jak znęcał się nad nimi.

Richard Huckle w 2016 roku otrzymał 22 wyroki dożywocia. Za wielokrotne porwania i przestępstwa popełnione na dzieciach. Mężczyzna molestował, gwałcił dzieci w wieku od sześciu miesięcy do 12 lat w Malezji i Kambodży.

W 2019 roku Paul Fitzgerald zamordował swojego współosadzonego Richarda Huckle’a. Najpierw brutalnie go zgwałcił, następnie wbił mu długopis w nozdrze i udusił kablem. Wszystko trwało 78 godzin.

Paul Fitzgerald

Paul miał 30 lat, kiedy stanął przed sądem. Podczas rozprawy powiedział, że chciał ugotować i zjeść części ciała Richarda. Powiedział, że miał ochotę zabić więcej współwięźniów. Tylko zabijanie gwałciciela dzieci zajęło mu za dużo czasu. Na koniec powiedział, że zrobił to tylko dlatego, że chciał, by 33-letni gwałciciel dzieci poczuł to, co czuły jego ofiary.

Paul został zbadany przez biegłych lekarzy, którzy orzekli, że mężczyzna ma szereg zaburzeń. Mężczyzna cierpiała na zaburzenie antyspołeczne, osobowości oraz zaburzenie tożsamości płciowej. Odsiadywał wyrok za brutalne i seksualne przestępstwa. Już w wieku 13 lat stał się przestępcą. Paul jako dziecko był seksualnie wykorzystywany, z powodu problemów zdrowia psychicznego opiekunowie znęcali się nad nim psychicznie i fizycznie. Sąd uznał, że traumy z dzieciństwa nauczyły go tego samego.

Więzień zabił mężczyznę, który odsiadywał wyrok za gwałt na dzieciach
Zdjęcie ze strony www.o2.pl

Jesteś psychopatą i czerpiesz radość z fantazjowania o gwałceniu, torturowaniu, zabijaniu, a nawet zjadaniu innych. Zrobiłeś to dla własnej przyjemności, a także po to, by wymierzyć skazanemu pedofilowi to, co nazwałeś sprawiedliwością. Opisując późniejsze wydarzenia, powiedziałeś: “Dałem się ponieść temu, ile radości sprawiało mi to, co mu robiłem” – powiedział oskarżonemu sędzia.

 

Paul Fitzgerald został skazany na dożywocie z możliwością warunkowego zwolnienia dopiero po 34 latach. Mężczyzna, słysząc wyrok, śmiał się na głos i ziewał. Wyraźnie okazywał swoje zadowolenie.

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Czy można zapobiec zaginięciom seniorów? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2.2 6 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl