Blog
Zaginieni Przed Laty

Udusiła 2-letniego synka. Zapadł wyrok dla matki Marcela

Udusiła 2-letniego synka. Zapadł wyrok dla matki Marcela

Udusiła 2-letniego synka kołdrą. Jej partner Martin K. również znęcał się nad chłopcem. Oskarżeni działali ze szczególnym okrucieństwem. Zapadł wyrok dla matki Marcela z Chodzieży i jej partnera.

Udusiła 2-letniego synka

Ta sprawa porusza nawet najbardziej zatwardziałego człowieka. Anita W. i jej partner Martin K. bestialsko znęcali się nad 2-letnim Marcelkiem. Chłopiec był głodzony, zmuszany do jedzenia niedopalonych papierosów, karmy dla gryzoni. Był przez parę podduszany i bity. Któregoś dnia z zimną krwią odebrano mu życie, nie zważając na jego ból, łzy i wołanie o pomoc.

Do tragicznego zdarzenia doszło w marcu 2020 roku w Chodzieży. Ratownicy pogotowia ratunkowego zostali wezwani do jednego z mieszkań w Chodzieży. Kiedy przybyli na miejsce, znaleźli martwego 2-letniego chłopca. Natychmiast o wszystkim powiadomili policję. W mieszkaniu była 21-letnia matka chłopca i jej o rok starszy partner. Według śledczych 21-letnia Anita W. udusiła swoje dziecko kołdrą.

 

Gehenna 2-letniego Marcelka

Z ustaleń śledczych gehenna małego Marcelka musiała trwać długo. Chłopiec był bardzo niedożywiony, brudny i pokryty kałem. Para bestialsko znęcała się nad 2-latkiem. Prokuratura nie miała żadnych wątpliwości co do winy matki zamordowanego chłopca. Kobieta zeznała, że przykryła syna kołdrą, ponieważ chciała go uciszyć, bo nie chciał przestać płakać.

W trakcie śledztwa wyszło na jaw, że chłopczyk miał wkładanego do łóżeczka królika, który miał pogryźć malca.

Anita W. przyznała się w sądzie do zabójstwa synka. Powiedziała jednak, że nigdy nie chciała mu zrobić krzywdy. Martin K. nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Twierdził cały czas, że jest niewinny.

W Sądzie Okręgowym w Poznaniu w pierwszej instancji Anita W. usłyszała wyrok 15 lat pozbawienia wolności, ale Sąd Apelacyjny właśnie zaostrzył wyrok do 25 lat pozbawienia wolności

Udusiła 2-letniego synka. Zapadł wyrok dla matki Marcela
Pixabay.com

Źródło:

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl