Blog
Zaginieni Przed Laty

Polanica-Zdrój. Ojciec latami gwałcił córkę

Polanica-Zdrój. Ojciec latami gwałcił córkę. Mundurowi zatrzymali mężczyznę. Teraz grozi mu od 3 do 20 lat pozbawienia wolności.

Polanica-Zdrój

Funkcjonariusze policji zatrzymali mężczyznę, który w powiecie kłodzkim przez wiele lat bestialsko gwałcił swoją niepełnoletnią córkę. Do dramatu dziewczyny doszło w Polanicy-Zdroju i w Starym Wielisławiu w woj. dolnośląskim.

Z ustaleń śledczych wynika, że oprawca swojej córki był karany już wcześniej za podobne przestępstwa. Teraz grozi mu od 3 do 20 lat więzienia.

Koszmar gwałconej dziewczyny wyszedł na jaw po tym, jak zaniepokojony kolega dziewczyny powiadomił policję, że nie może się skontaktować ze swoją znajomą i obawia się, że może być wykorzystywana seksualnie przez ojca. Mundurowi niezwłocznie udali się w miejsce, gdzie mogła przebywać dziewczyna. Tam przyłapali mężczyznę na gorącym uczynku, w trakcie gwałtu swojej córki.

Ojciec bestia

Poszkodowana dziewczyna jest obecnie osobą pełnoletnią. Jak się okazuje, ojciec wykorzystywał seksualnie swoją córkę od wielu lat. Młoda kobieta została przesłuchana. Kluczowe przesłuchanie ma się odbyć jednak przed Sądem Okręgowym w Świdnicy.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których częściowo się przyznał. Decyzją sądu trafił do aresztu na trzy miesiące.

Pixabay.com
Na szczęście jej koszmar się zakończył, ale trauma pozostanie z nią przez całe życie. To straszne co zgotował jej własny ojciec…

Potrzebujesz pomocy?

Przemoc seksualna to niechciany kontakt seksualny. Wiele osób skrzywdzonych zamyka się w sobie i w ciszy cierpi. Bardzo często ofiarami stają się bezbronne dzieci, które w żaden sposób nie potrafią się obronić przed swoimi oprawcami i cierpią latami. Nie wszyscy sprawcy ponoszą karę. Trauma często uniemożliwia normalne funkcjonowanie i ofiary nie potrafią odnaleźć się w rzeczywistości, izolują się od społeczeństwa w obawie, że zostaną skrzywdzeni. Najczęściej sprawcami są osoby, które dobrze znamy i im ufamy.

Pamiętaj, jeżeli Ty lub bliska Ci osoba doświadczyła przemocy seksualnej, nie milcz! Pomoc możesz uzyskać, dzwoniąc na Ogólnopolski Telefon dla Ofiar Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia” – 801 120 002 lub pod numer 112.

Źródło: Polanica-Zdrój. Ojciec latami gwałcił córkę. Został zatrzymany przez policję (msn.com)

Polanica-Zdrój. Ojciec latami gwałcił córkę. Wpadł na gorącym uczynku (fakt.pl)

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Sprawa Agnieszki Wójtowicz rozwiązana! – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl