Blog
Zaginieni Przed Laty

Peter Scully – pedofil w sieci

Peter Scully urodził się 13 stycznia 1963 roku w Australii. Jest ojcem dwójki dzieci, pedofilem, gwałcicielem i handlarzem ludźmi. W 2011 roku przeprowadził się na Filipiny, gdzie założył dochodowy… krąg pedofilski. Dziś już wiemy, że mężczyzna usłyszał wyrok dożywotniego pozbawienia wolności. Jednak nie uprzedzajmy faktów…

Filipiny

Niestety, nie piękne okoliczności przyrody skłoniły Petera Scully’ego do przeprowadzki na Filipiny, a fakt, że w Australii usłyszał zarzut 177 fałszywych sprzedaży nieruchomości. Mimo, że na wyspie Mindanao, gdzie się osiedlił, mógł prowadzić w miarę “spokojne życie”, wybrał inny kierunek.

Zorganizował on płatny streaming porno z udziałem dzieci. Widzowie mogli śledzić na żywo gwałty na małych dzieciach. Co więcej, za drobną opłatą można było wziąć udział w takiej transmisji i wskazać, co pedofil ma zrobić ze swoja ofiarą. To nie było jednak jedyne źródło dochodu Petera. Był również “reżyserem” filmów typu snuff. Filmy tego rodzaju przedstawiają sceny brutalnych gwałtów, tortur, a nawet zabójstw. Oczywiście, często były one AUTENTYCZNYMI relacjami z wydarzeń. Za samą możliwość obejrzenia filmu, Scully otrzymywał wynagrodzenie nawet 10 tys. dolarów.

Warto wspomnieć, że Peter Scully nie działał sam. Pomagały mu bowiem dwie filipińskie kochanki –  Carme Ann Alvarez oraz Liezyl Margallo. To one werbowały dzieci, a nawet występowały na filmach, w których dręczono dzieci.

Film z porwania

Scully nagrał nawet w film, w którym autentycznie dochodzi do porwania dwóch dziewczynek w wieku 9 i 12 lat. Jedna z jego pomocniczek zaprosiła dziewczynki do domu i zaproponowała im jedzenie. Niestety… Scully wykorzystał łatwowierność dziewczynek, założył im obroże i przywiązał tak, by nie mogły uciec. Zmuszał je do seksu ze sobą, wielokrotnie zgwałcił, a na koniec kazał dziewczynkom wykopać sobie grób. Po 5 dniach tortur zdecydował się wypuścić je na wolność, po dziś dzień nie wiemy jednak co wpłynęło na jego decyzję.

Dziewczynki od razu zgłosiły sprawę odpowiednim organom, niestety Scully i jego pomocnice zdołały uciec.

“Zniszczenie Daisy”

W czeluściach Internetu można znaleźć film Petera Scully’ego pod tytułem “Zniszczenie Daisy”, choć początkowo uznano, że film ten to jedynie mit. Niestety, film ten składa się z kilku części i ukazuje gwałty oraz tortury na trzech dziewczynkach: Lizie (lat 12), Cindy (lat 11) oraz Daisy (18 miesięcy).

Scully
Kadr z filmu

Źródła podają, że Lizie przeżyła cały ten koszmar. Daisy również, jednak odniosła bardzo duże obrażenia, z którymi najprawdopodobniej będzie się zmagać do końca życia. Cindy natomiast została zamordowana przez Scullego. Z zeznań jego “współpracownika” wynika, że dziewczynka została uduszona. Wcześniej jednak Peter zmusił ją do wykopania sobie grobu, a całe to zdarzenie nagrał.

Kolejny kadr z filmu

List gończy

Po ukazaniu się filmu wydano list gończy za Peterem Scully’m. Udało się go zatrzymać 20 lutego 2015 roku. Mężczyzna usłyszał wyrok dożywotniego pozbawienia wolności. Na szczęście, po dziś dzień odsiaduje swoją karę w filipińskim więzieniu.

Scully
Peter Scully

 

Źródło

https://kryminalnehistorie.com/

https://allthatsinteresting.com/

https://pl.wikipedia.org/wiki

https://www.youtube.com/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl