Blog
Zaginieni Przed Laty

Gdzie jest Wanda Dulska? Krótka historia zaginięcia

Wanda Dulska Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w Internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Wandy Dulskiej. Na jej wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Żadnych informacji

Wanda Dulska zaginęła w nieznanych okolicznościach. Niestety, w źródłach brakuje jakichkolwiek informacji o kobiecie. Nie wiemy nawet, kiedy dokładnie opuściła swój dom w Gdańsku i przepadła bez śladu.

Prosimy więc o kontakt bliskich Pani Wandy. Chcielibyśmy, by o jej zaginięciu usłyszało jak największe grono naszych obserwatorów. Może wówczas udałoby się ustalić, co tak naprawdę się stało. Prosimy więc o pomoc i jak największą liczbę udostępnień!

Rysopis

W chwili zaginięcia, Wanda Dulska miała szczupłą, wysmukłą budowę ciała, ciemne oczy, około 160 cm wzrostu, krótkie, siwe, kręcone włosy, nos duży. Znakami szczególnymi są natomiast widoczne ubytki w uzębieniu oraz blizny na nadgarstkach. Jeśli żyje, ma dziś 67 lat.

Wanda Dulska
Zaginiona Wanda Dulska. Niestety nie jesteśmy w stanie dotrzeć informacji na temat kobiety, dlatego prosimy o kontakt jej najbliższych.

Kobieta ubrana była w niebieskie spodnie dżinsowe, granatową kurtkę, kolorowy sweter.

Kontakt

Sprawę tę prowadzi GD Komisariat IV Gdańsk, 80-819 Gdańsk, ul. Okopowa 15, telefon: 47 74 1590047 74 15333 47 74 15540, email: dyzurny.kwp@gd.policja.gov.plkwp.gdansk@gd.policja.gov.pl.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość! Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

Podobne

https://zaginieniprzedlaty.com/zaginieni/gdzie-jest-marcin-krason-krotka-historia-zaginiecia/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej! Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej! 

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl