Blog
Zaginieni Przed Laty

Próby porwań dzieci w Wielkiej Brytanii. Apel policji

Asda supermarket

Brytyjskie media informują, że 8 stycznia 2021 roku w supermarkecie Asda w Stoke-on-Trent, w hrabstwie Staffordshire doszło do próby porwania małego dziecka. Zdarzenie w mediach społecznościowych szczegółowo opisała matka dziewczynki. Według relacji do dziecka podeszło dwóch mężczyzn i kobieta. Grupa usiłowała porwać dziewczynkę siłą. Matka w ostatniej chwili wyrwała córkę oprawcom, łapiąc ją za ramię. Od razu powiadomiła policję i obsługę sklepu, która sprawdziła monitoring. Mimo to sprawcom udało się uciec. Po zamieszczeniu wpisu w mediach społecznościowych w komentarzach zgłosiły się także inne osoby opisujące podobne zdarzenia w okolicy. Jedna z matek napisała, że w innym sklepie niedaleko miejsca zdarzenia ta sama grupa próbowała wyciągnąć dziecko siedzące w wózku na zakupy. Inna kobieta opisała kolejną historię z supermarketu Asda, gdzie sprawcy zaczęli ciągnąć jej siostrzenicę za rękę, próbując z nią uciekać. Doprecyzowała, że najpewniej pochodzą z Europy Wschodniej. Policja potwierdziła prowadzenie śledztwa w tej sprawie i zaapelowała o wzmożoną ostrożność.

 

Źródło:
https://www.stokesentinel.co.uk/news/stoke-on-trent-news/child-snatch-gang-warning-after-4881452?_ga=2.264175308.1334627998.1610808938-1688511868.1610808936

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl