Blog
Zaginieni Przed Laty

Od czterech lat śledczy próbują ustalić tożsamość zamordowanego chłopca

Od czterech lat śledczy próbują ustalić tożsamość zamordowanego chłopca. Niestety bez skutecznie. W związku z tym publikujemy apel na naszej stronie, który mamy nadzieję, że dotrze do jak największego grona odbiorców.

Od czterech lat

 

“Baby Wyatt” to pseudonim nadany niemowlęciu, które zostało znalezione na brzegu wzdłuż Melton Lake Greenway w Oak Ridge w stanie Tennessee w 2020 roku. Śledczy ustalili, że chłopiec urodził się zdrowy i żył. Miał uraz z prawej strony głowy, a wokół głowy miał owiniętą koszulkę, która posłużyła do przyduszenia dziecka. Kiedy malec został wrzucony do wody jeszcze żył. Przyczyną śmierci było utonięcie chłopca.

We wrześniu 2021 r. Departament Policji Oak Ridge i Regionalne Centrum Kryminalistyczne Hrabstwa Knox nawiązały współpracę z Othram, Inc. w celu zidentyfikowania zamordowanego chłopca i jego rodziny. Wciąż ta sprawa spędza śledczym sen z powiek. Nieznana jest narodowość dziecka, dlatego śledczy proszą o pomoc. Być może ktoś kojarzy kobietę, która była w ciąży, a po dziecku nie ma śladu.  Wszystkie informacje będą sprawdzane przez śledczych.

 

Nie mając żadnych wskazówek co do jego tożsamości, Departament Policji w Oak Ridge nazwał go “Baby Wyatt”, co oznacza małego wojownika. Społeczność zebrała się, aby urządzić mu pogrzeb, ufundowała wieniec i pluszowego misia. Szczegóły dotyczące sprawy nie są jasne i pomimo poszukiwania wszystkich dostępnych tropów, prawdziwe imię Baby Wyatta pozostaje nieznane.

 

Każdy, kto posiada informacje, które mogą pomóc w dochodzeniu, proszony jest o kontakt z Departamentem Policji w Oak Ridge pod adresem  865-425-4399 lub pocztą elektroniczną na adres PoliceTips@OakRidgeTN.gov. Ustanowiono fundusz DNASolves na pokrycie kosztów badań w tym przypadku. Sprawa została zarejestrowana w NamUs jako UP68097.

Źródło:

Mały Wyatt | Niezidentyfikowana Wiki | Fandom

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl