BLOG

Morderstwo w Małopolsce. Znaleziono spalone zwłoki

Morderstwo w Małopolsce. W Krzczonowie znaleziono bus a w nim spalone zwłoki młodego mężczyzny. 18-latek został zamordowany.

Morderstwo w Małopolsce

13 czerwca 2022 roku około godziny 5:30 nad ranem mieszkańcy Krzczonowa powiadomili służby o pożarze dużego samochodu typu bus, który miał miejsce na drodze leśnej. Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawiła się straż pożarna oraz policja. Po ugaszeniu ognia strażacy znaleźli we wnętrzu pojazdu zwęglone zwłoki.

– W pojeździe znaleziono zwęglone ciało. Nie jesteśmy w stanie nawet rozpoznać płci – mówi w rozmowie z mediami mł. asp. Dawid Wietrzyk z myślenickiej komendy.

Morderstwo w Małopolsce. Znaleziono spalone zwłoki
zdjęcie ze strony glos24.pl/

Według nieoficjalnych ustaleń RMF FM ofiarą jest prawdopodobnie 18-letni mężczyzna-mieszkaniec Krzczonowa. Mężczyzna od 12 czerwca 2022 roku był poszukiwany jako osoba zaginiona. Czy zwęglone zwłoki należą do zaginionego 18-latka? Na to pytanie z pewnością odpowie wynik badania DNA. Wiadomo, że auto należało do lokalnej firmy transportowej. Jak relacjonuje policja, zostało skradzione również w dniu zaginięcia 18-latka.

Z głowy denata została jedynie czaszka. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Wiadomo, że policja bierze pod uwagę wszystkie możliwe scenariusze – od zabójstwa, przez nieszczęśliwy wypadek, aż po samobójstwo. Wierzymy, że już niedługo na wszystkie nurtujące pytania poznamy odpowiedzi.

 

Źródło:

 

Spalone zwłoki w busie pod Myślenicami! Doszło do zabójstwa 18-latka? Szokujące szczegóły – Kraków, Super Express (se.pl)

Brutalne morderstwo w Małopolsce. Spalone ciało znaleziono w busie – RMF 24

W spalonym busie dokonali makabrycznego odkrycia. Nieoficjalne ustalenia (fakt.pl)

Krzczonów. Spłonął samochód- w środku znaleziono zwęglone zwłoki : Myślenice iTV – Telewizja Internetowa (myslenice-itv.pl)

Makabryczne morderstwo w Małopolsce. Znaleziono spalone zwłoki | Kraków w Pigułce (krakowwpigulce.pl)

Krzczonów. Makabryczne odkrycie w spalonym busie. To zaginiony 18-latek? (glos24.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: To miała być szczęśliwa rodzina, lecz los napisał dla nich inny scenariusz (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl