Blog
Zaginieni Przed Laty

Roczne dziecko zniknęło z domu. Po 21 latach sprawa się rozwiązała.

Roczne dziecko zniknęło z domu. Maria Mancia tamtego dnia wyszła rano z domu do pracy. Gdy kobieta wróciła, okazało się, że jej synek zniknął. Po 21-latach policja ma dla Marii wspaniałą wiadomość.

Malec

Rocznego chłopczyka- Steve’a Hernandeza zabrano od matki w 1995 roku. Wszystko to działo się w Kalifornii. Chłopczyk został porwany przez ojca- Valentina. Mężczyzna tamtego dnia potajemnie wziął malucha i zapadł się z nim pod ziemię. Ojciec zabrał też z domu wszystkie zdjęcia i dokumenty syna. W ten sposób chciał kobiecie utrudnić poszukiwania. Maria zgłosiła zaginięcie synka na policję.

Roczne dziecko zniknęło z domu. Po 21 latach się odnalazło
Fot. Mały Steve

Po chłopcu nie pozostało nic

Valentin nie zostawił Marii nawet USG syna. Zrozpaczona kobieta zdobyła od krewnych jedno zdjęcie synka. Jednak to nie wystarczyło, by go odnaleźć. Malutki Steve zniknął bez śladu. Rozpacz matki narastała z każdym dniem coraz bardziej, a ból rozrywał serce na strzępy. Tak bardzo tęskniła za synkiem.

Synku, gdzie jesteś?

Roczne dziecko Marii przepadło jak kamień w wodę. Nie było dnia, by kobiecie w głowie nie pojawiało się pytanie… „Synku, gdzie jesteś?”.

Sprawcą tej bolesnej rozłąki był ojciec chłopca, który zabierając Steve’a z domu zatarł za sobą wszystkie ślady. Maria nie potrafiła pogodzić się z zaginięciem synka. Lata mijały, ale Maria nigdy nie zapomniała tego dnia z 1995 roku, kiedy zabrano jej Steve’a.

Poszukiwania

Śledczy pomimo intensywnych działań nie mogli wpaść na trop zaginionego chłopca lub jego ojca. Sprawa była bardzo trudna. Jednak ogromny przełom w sprawie nastąpił po 21 latach, policji udało się odnaleźć zaginionego syna Marii. Mundurowi przekazali kobiecie zebrane informacje. Przekazali jej, że ojciec chłopca ukrywa się lub nie żyje. Trop, jaki miała policja, zaprowadził ich do Meksyku. Na podstawie testów DNA udało się zidentyfikować syna Marii porwanego 21 lat wcześniej.

Roczne dziecko zniknęło z domu. Po 21 latach się odnalazło
Fot. Spotkanie Marii i Steve po 21 latach

Radość matki

Maria nie mogła uwierzyć w to, co usłyszała od mundurowych. Kobieta poddała się testom DNA, by potwierdzić pokrewieństwo. Po tym, jak zdała sobie sprawę, że znaleziono jej syna, nie dowierzała. Przez 21- lat nie miała możliwości powiedzieć mu jak bardzo go kocha i ten dzień w końcu nastąpił. Nareszcie po tylu latach mogła zobaczyć swojego pierworodnego. Ich spotkanie to były bardzo wzruszające chwile.

Źródło:Roczniak znika z domu – 21 lat później mama otrzymuje wspaniałą wiadomość od policji! (wszystko-o-wszystkim.life)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4.2 5 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl