Blog
Zaginieni Przed Laty

Ciało 9-latka znalezione w wannie

Ciało 9-latka znalezione w wannie. Chłopiec przed śmiercią był maltretowany. Miał ponad 50 obrażeń. Matka i ojczym z zarzutami zabójstwa.

Ciało 9-latka

Takich spraw jak ta jest coraz więcej. Kto zawinił, czy to zbyt niskie kary doprowadzają do wzrostu przestępstw?

 

9-letni Alfie Steele od dłuższego czasu był zamknięty w sobie, lękliwy i nieufny. Nikt z sąsiadów czy też bliskiej rodziny nie pomógł. Wszyscy zauważyli, że chłopiec jest zaniedbywany oraz głodzony… Wszyscy oprócz matki i ojczyma, którzy zgotowali mu istne piekło na ziemi.

 

Słowo matka w tym przypadku raczej nie jest odpowiednim słowem, ale nie mnie tutaj oceniać. Dzisiaj napiszemy o 9-letnim chłopcu, który został bestialsko zamordowany przez bliskie mu osoby.

Bicie, polewanie lodowatą wodą…

“Takiego życia nikt nie powinien doświadczyć” – powiedział prokurator o losie 9-latka.

Kiedy chłopiec został znaleziony w wannie na jego ciele znaleziono ponad 50 siników i innych obrażeń. Wszystkie obrażenia powstały na skutek tortur, jakim go poddawano.

Oprawcami byli matka i ojczym chłopca, którzy do samego końca twierdzili, że nic złego chłopcu nie zrobili.

Z ustaleń śledczych wynika, że chłopiec był od dłuższego czasu bity, głodzony,  podtapiany oraz polewany lodowatą wodą. W ten sposób dorośli karali dziecko dosłownie za wszystko. Twierdzili, że trzymają dyscyplinę.

Według sędziego to nie dyscyplina tylko tortury, których 9-latek nie przeżył.

Tragiczna śmierć chłopca

Alfie Steele miała 9-lat kiedy jego zmaltretowane ciało znaleziono 18 lutego 2021 roku w brytyjskim Droitwich. Chłopiec leżał w wannie pełnej wody. Według matki uderzył się on w głowę, a później poszedł się kąpać i zasnął w wannie.

Gdy służby przybyły na miejsce, chłopiec był zimny, ale jeszcze żył. Na jego ciele widać było siniaki oraz inne obrażenia. 9-latek miał widoczne rany na głowie, plecach, brzuchu oraz twarzy.

Alfie w stanie krytycznym trafiło do szpitala w Birmingham. Pomimo heroicznej walki o jego życie, chłopiec zmarł.

Kto zawinił?

Śledczy ustalili, że kilka miesięcy przed śmiercią Alfiego szkoła zgłaszała pracownikom socjalnym, że dziecko ciągle chodziło głodne i w brudnych, cuchnących ubraniach.

 

zdjęcie ze strony https://uk.news.yahoo.com/moment-man-accused-alfie-steels-110000287.html

Opieka społeczna poradziła matce, by dawała mu większe śniadanie i częściej dbała o czystość dziecka. Kobieta twierdziła, że jej syn zjada duże posiłki, ale ma dobrą przemianę materii i jest szczupły. Kiedy pracownicy socjalni zadawali 35-latce zbyt wiele pytań ta stawała się agresywna i krzyczała. – Nie chcę rozmawiać z j***nymi pracownikami socjalnymi.

Matka i ojczym bili chłopca pasem. Podtapiali go w zimnej kąpieli. Kiedy 9-latek miał zbyt wiele śladów pobicia na ciele matka nie puszczała go do szkoły dopóki siniaki nie zeszły.

Sąsiedzi po śmierci chłopca zeznali, że bardzo często z domu 35-latki było słychać okropne krzyki… To 9-latek rozpaczliwie płakał i błagał o litość. Dlaczego nikt nie zareagował?

Zarzuty zabójstwa

Matka 9-latka i jej 41-letni partner usłyszeli zarzut morderstwa i znęcania się nad dzieckiem. Przed sądem w Coventry toczy się ich proces.

Para, która miesiącami bestialsko znęcała się nad 9-latkiem, została skazana. I sędzia, i ława przysięgłych nie mogli przejść obojętnie wobec cierpienia dziecka.

– To dziecko zostało zmuszone do znoszenia życia, którego nikt nie powinien doświadczyć – powiedział prokurator.

Sąd uznał 41-latka za winnego zamordowania chłopca, a matkę 9-latka za winną nieumyślnego spowodowania śmierci.

W tym przypadku, żadna kara dla tych bestii nie będzie odpowiednia. Cierpienie na które skazali tego chłopca jest niewyobrażalne. Każdego dnia zadawali mu kolejne rany, które powoli odbierały mu życie… To straszne co ten biedny chłopiec przeszedł przed śmiercią.

Źródło: 9-latek przechodził piekło. Błagał o litość. Znaleziono go w wannie (msn.com)

Odwiedziłem posiadłość, w której mieszkał Alfie Steele – i nie znalazłem śladu tragedii – Birmingham Live (birminghammail.co.uk)

https://uk.finance.yahoo.com/news/teaching-assistant-saw-alfie-steele-040000412.html

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl