Blog
Zaginieni Przed Laty

Były partner spalił ją żywcem!

Były partner spalił ją żywcem! Mężczyzna cały czas zapewniał wszystkich, że był to nieszczęśliwy wypadek.

Były partner spalił ją żywcem

O tragicznej śmierci Judy Malinowski, która zmarła w 2017 roku cały czas jest głośno, a to wszystko za sprawą filmu “The Fire That Took Her”. Twórczyni, dokumentalistka Patricia E. GillespieMa chciała przypominać o ogromnym problemie, jakim jest przemoc domowa.

– Przypadek Judy pokazuje, ile jeszcze jest do zrobienia – powiedziała reżyserka w wywiadzie z mediami. Film będzie miał swoją premierę pod koniec listopada 2022 roku na Paramount+.

2015 rok

W 2015 roku Judy Malinowski z Ohio rozstała się ze swoim partnerem Michaelem Slagerem. Mężczyzna nie potrafił pogodzić się z decyzją swojej partnerki. W związku z tym postanowił, że się zemści. Na realizację swojego bestialskiego planu nie czekał długo. Któregoś dnia podpalił byłą partnerkę za stacją benzynową.

Były partner spalił ją żywcem!
zdjęcie ze strony vy.com/news/2017/06/judy-malinowski-dead-ohio-age-burned-fire-ex-boyfriend/

Po wszystkim próbował wszystkim wmówić, że był to nieszczęśliwy wypadek, do którego doszło, kiedy palił papierosa, lecz świadek zaprzeczył jego zeznaniom, twierdząc, że para kłóciła się, zanim Malinowski została podpalona.

Cierpienie Judy

Judy przeżyła, ale jej ciało było poparzone w całości. Slager miał odpowiadać za próbę morderstwa. Mężczyzna został skazany na 11 lat pozbawienia wolności. Młoda kobieta spędziła dwa lata w  szpitalu, a jej stan zdrowia się nie poprawiał. Przeszła aż 59 operacji. Straciła wzrok, nie chodziła. Niestety Judy nie doczekała dnia, kiedy będzie mogła zeznawać w sądzie przeciwko swojemu oprawcy. Zmarła dwa lata po podpaleniu, osierociła dwie córeczki. Kobieta jednak przed śmiercią nagrała swoje zeznania w obecności świadków i policjantów.

Po śmierci 33-letniej Judy zmieniono zarzuty przeciwko Slagerowi. Był to pierwszy przypadek w Stanach Zjednoczonych, kiedy w sądzie puszczono zeznania osoby zmarłej. Mężczyznę skazano na dożywocie.

Zdjęcia poparzonej kobiety są bardzo drastyczne. Można je zobaczyć tutaj: Judy Malinowski zeznawała we własnym procesie o morderstwo po tym, jak została podpalona przez swojego agresywnego byłego | Daily Mail Online

Źródło: Były partner spalił ją żywcem. Przez cały czas przekonywał, że to był przypadek (msn.com)

Były partner spalił ją żywcem. Przez cały czas przekonywał, że to był przypadek – WyspaKobiet.pl – wszystko dla kobiet zebrane w jednym miejscu w sieci

Judy Malinowski: 5 Fast Facts You Need to Know | Heavy.com

Sprawa Judy Malinowski: 5 rzeczy, które należy wiedzieć o kobiecie podpalonej przez narzeczonego (people.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Zaginione “Dziecko gangu” Karinka – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl