Blog
Zaginieni Przed Laty

Kinga Wrześniewska. Tragiczna miłość!

Kinga Wrześniewska. Tragiczna miłość! Urodziła się w 1977 roku. Wchodząc w dorosłe życie, rozpoczęła studia w Krakowie. Nie doczekała nawet do pierwszej sesji egzaminacyjnej, gdyż po dwóch miesiącach zrezygnowała z dalszej nauki.

Kinga Wrześniewska. Tragiczna miłość!

Z uzyskanych przez nas informacji, Kinga poznała mężczyznę o wiele lat starszego od siebie, z którym stworzyła związek. Na początku jak to zawsze bywa, para była niesamowicie zauroczona sobą. Mieszkali około 10 lat w Skawinie koło Krakowa.

Kinga Wrześniewska. Tragiczna miłość!
Zaginiona Kinga

W 2004 roku partner Kingi został aresztowany za współudział w zabójstwie. Kobieta na początku często odwiedzała go w areszcie, ale z biegiem czasu w ich związku dochodziło do coraz częstszych nieporozumień. Kinga postanowiła odejść i zamieszkać w domku letniskowym w podkrakowskich Ściejowicach.

Kinga Wrześniewska. Tragiczna miłość!
Kinga Wrześniewska

Ostatni raz kontaktowała się telefonicznie ze swoim ojcem w dniu 1 kwietnia 2008 roku. Wspominała między innymi, że wieczorem zamierza się spotkać ze znajomymi. Obiecała zadzwonić następnego dnia do rodziców. Niestety nie zadzwoniła.
Od tamtej pory losy Kingi są nieznane. Sprawę zgłoszono na policję.

Ustalenia

Ustalono, że na wspomniane spotkanie kobieta nie dotarła. Wraz z nią zniknęły dwa psy (dog i mieszaniec) należące do kobiety, laptop oraz dwa telefony komórkowe, a także samochód marki Nissan Almera. Z domku zniknęła również kanapa. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ktoś wyciął pod nią kawałek wykładziny. Dlaczego?

Samochód

Rodzi się pytanie, czy Kinga padła ofiarą przestępstwa i sprawca próbował zatrzeć ślady? W akcję poszukiwawczą od razu zaangażowano mnóstwo policjantów. Przeszukano okoliczne tereny i lasy, płetwonurkowie sprawdzili pobliskie zbiorniki wodne, jednak nie natrafiono na żaden ślad. Partner kobiety również został przesłuchany, lecz mimo to, nic nowego nie udało się ustalić. Wiosną 2010 roku, na jednym z parkingów przy ulicy Kapelanka w Krakowie odnaleziono samochód należący do zaginionej. Na pierwszy rzut oka można było stwierdzić, że stał tam od dłuższego czasu – w kołach nie było powietrza, był mocno zabrudzony i rosła wokół niego trawa. Możliwe, że został tam porzucony w dniu zaginięcia.

Kinga, jeśli żyje ma dzisiaj 45 lat. To wszystkie informacje, jakie posiadamy w tej sprawie.

RYSOPIS:

Wzrost: około 150 cm

Waga: około 49 kg

Sylwetka: szczupła

Kolor oczu: niebieskie

Włosy: kręcone, kolor blond

Sprawa trwa już 14 lat i nadal nie udało się jej rozwiązać. Setki pytań bez odpowiedzi… Zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy o pomoc! Być może są wśród nas osoby, które przyjaźniły się z Kingą i po latach zechcą się podzielić jakimś informacjami. Każdy, nawet najdrobniejszy sygnał się liczy.

Możecie skontaktować się z naszą redakcją #zaginieniprzedlaty w wiadomości prywatnej… Gwarantujemy anonimowość!

 

Sprawę prowadzi Komenda Wojewódzka Policji, 31-571 Kraków, ul. Mogilska 109,

tel. 12 615 5510 lub email: dyzurnykwp@malopolska.policja.gov.pl

 

Autor: ZPL Bez wątpienia. W związku z tym. Również. Dlatego. Również. Dlatego. Jeśli

Źródło: Kinga Wrześniewska. Co stało się z dziewczyną, która zaginęła w 2008 r.? – Wiadomości (onet.pl)

Polskie Archiwum X #45: Zaginęła 13 lat temu. Co stało się z Kingą Wrześniewską? – YouTube

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię: Kara śmierci w dalszym ciągu jest wykonywana w wielu państwach. (zaginieniprzedlaty.com)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl