Do próby porwania 6-letniej  A’hylric doszło na dziedzińcu kompleksu mieszkaniowego w północnej części Miami. Dziewczynka tamtego dnia bawiła się z innymi dziećmi w pobliżu swojego domu.
W pewnej chwili 6-latka zauważyła białego SUV-a, z którego wyszedł nieznajomy mężczyzna, który zaczął obserwować bawiące się dzieci. Kiedy A’hylric została na zewnątrz sama, po zakończonej zabawie z innymi dziećmi mężczyzna podbiegł i złapał dziewczynkę, a następnie próbował ją wciągnąć do samochodu. Dziewczynka okazała się bardzo odważna i w pewnym momencie zaczęła się bronić.
6-latka z całej siły ugryzła porywacza w ramię.
Złapał mnie, podniósł i zaczął ze mną biec, wtedy go ugryzłam – relacjonowała później A’hylric w wywiadzie udzielonym stacji. Następnie porywacz uderzył dziewczynkę, rzucił na ziemię i pobiegł do swojego samochodu. A’hylric pobiegła do mieszkania i powiedziała o zajściu partnerowi swojej matki.

Zatrzymanie porywacza

Całe zajście potwierdziły nagrania z kamer monitoringu. Dzięki odczytaniu tablic rejestracyjnych SUV-a policja namierzyła pojazd i aresztowała jego właściciela, dwa dni po incydencie. Porywaczem jest 32-letni Leonardo Venegasa. Mężczyzna został oskarżony o porwanie i znęcanie się nad dzieckiem.

zdjęcie ze strony https://nypost.com/2023/07/11/6-year-old-girl-escapes-would-be-miami-kidnapper-by-biting-him/?utm_source=twitter&utm_campaign=nypost&utm_medium=social

Matka dziewczynki- Teshia McGill, w rozmowie z CBS News Miami przyznała, że jej córka jest naprawdę odważna. – Pokonała go – oceniła. Z kolei funkcjonariuszka policji Kiara Delva pochwaliła A’hlyric za “świetną pamięć”. – Była w stanie przedstawić dokładny rysopis podejrzanego – powiedziała. – Bardzo dzielnie walczyła o swoje bezpieczeństwo – dodała.

 

zdjęcie ze strony New York Post na Twitterze: „6-year-old girl fights off would-be kidnapper in Miami: ‘I bit him’ https://t.co/eYfX3PoG8H https://t.co/ajVq18BSWO” / Twitter

Jak opowiedziała sama 6-latka w rozmowie z mediami to właśnie mama uczyła ją jak ma postępować w chwili zagrożenia.

Aż strach pomyśleć co mogłoby się stać gdyby dziewczynce nie udało się obronić.

Źródło: USA. 6-latka z Miami na Florydzie uciekła porywaczowi. Ugryzła go w ramię – TVN24

Mężczyzna próbował porwać 6-latkę. Tak się obroniła – o2 – Serce Internetu

New York Post na Twitterze: „6-year-old girl fights off would-be kidnapper in Miami: ‘I bit him’ https://t.co/eYfX3PoG8H https://t.co/ajVq18BSWO” / Twitter

6-letnia dziewczynka ucieka niedoszłemu porywaczowi z Miami, gryząc go (nypost.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)