Blog
Zaginieni Przed Laty

6-latka zgwałcona w galerii handlowej

6-latka zgwałcona w galerii handlowej. Była tam z ojcem na zakupach. Policja aresztowała 50-letniego mężczyznę, znajomego ojca dziewczynki.

6-latka

Do koszmarnego wydarzenia doszło 15 marca 2024 roku w Igławie na południu Czech. 6-latka została zgwałcona w ubikacji centrum handlowego. Dziewczynka była tam na zakupach z ojcem. Policja aresztowała 50-letniego mężczyznę, znajomego ojca dziewczynki.

Kiedy doszło do tego tragicznego zdarzenia, ojciec 6-latki czekał na córkę w innej części budynku, a jego znajomy poszedł z dziewczyną do toalety i tam ją brutalnie zgwałcił. Kto powiadomił policję? Niestety media na ten temat piszą nie wiele.   Dziewczynka znajduje się pod opieką psychologa i pracownikami socjalni.

Policja ustaliła, że 50-letni znajomy ojca dziewczynki poszedł z nią do toalety w galerii handlowej i tam ją zaatakował.

Pixabay.com

50- latek był pijany i tutaj nasuwa się pytanie jak ojciec mógł powierzyć pod opiekę mu swoją córkę. Wiadomo, że mężczyzna usłyszał już zarzuty gwałtu na dziecku. Śledczy nie ujawniają szczegółów sprawy, ponieważ ofiarą jest osoba nieletnia.

Rzeczniczka policji przekazała, że mężczyzna był już wcześniej karany również za napaść seksualną na nieletnich. 50-latek trafił do aresztu i usłyszał zarzuty.

Źródło: 6-latka zgwałcona w galerii handlowej. Była z ojcem na zakupach (msn.com)

Dramat sześciolatki w galerii. Poszła z tatą na zakupy, została zgwałcona (fakt.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl