Blog
Zaginieni Przed Laty

Zaginiony od 12-lat. Marcin Pacek

Sprawy wielu zaginięć pozostają nierozwiązane do dziś. Każda z nich to historia, za którą kryją się lata rozpaczy. To dramat rodziny, która mimo upływu czasu czeka na jakiekolwiek wieści. Najbliżsi wciąż żyją nadzieją, bo jest dla nich najważniejsza. To ona trzyma ich przy życiu, gdy nic już nie jest takie samo jak kiedyś. Ta nadzieja dodaje im każdego dnia sił do walki o prawdę.

Ten spoglądający na nas ze zdjęcia chłopak o piwnych oczach to Marcin Pacek. Mieszkał w Puławach, w zachodniej części województwa lubelskiego.

Zaginiony Marcin Pacek

Zaginął w nocy z 16 na 17 września 2008 roku, gdy wszyscy domownicy jeszcze spali. Miał wtedy 16 lat. Pozostał po nim jedynie list, z którego mogłoby wnikać, że świadomie postanowił opuścić rodzinny dom.

Marcin Pacek. Poszukiwania

Prowadząc działania poszukiwawcze, 18 września rano policja odnalazła na moście nad Wisłą jego rzeczy: rower, plecak i dokumenty. Wraz ze strażakami sprawdziła także przy użyciu łodzi wodę i teren w pobliżu rzeki. Niczego nie znaleziono. W tym samym czasie prowadzone były poszukiwania w innych rejonach Puław – z podobnym skutkiem.

Zaginiony Marcin Pacek

W dniu zaginięcia Marcin ubrany był w czarną materiałową kurtkę, czarną bluzę z kapturem i dżinsowe spodnie czarnego koloru.

Miał 172 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, lekko pofalowane blond włosy.

Jeżeli mogliby udzielić Państwo informacji, które mogłyby okazać się pomocne w rozwiązaniu tej sprawy, prosimy o kontakt z naszą stroną lub z najbliższą jednostką policji. Poniżej przedstawiamy Państwu zdjęcie, które pokazuje jak Marcin mógłby wyglądać dzisiaj. Policja stworzyła je metodą progresji wiekowej.

Marcin Pacek
Progresja wiekowa

 

Marcin Pacek
Progresja wiekowa

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl