Blog
Zaginieni Przed Laty

Zaginiona od wczoraj 36-latka. Nie zyje

Aktualizacja :
Policja w poniedziałek rano  19.10.2020r wznowiła poszukiwania 36-letniej mieszkanki Rokitek.
Wczorajsza szeroko zakrojona akcja nie przyniosła efektów.
Dzisiaj policjanci, strażacy, leśnicy kontynuowali akcję przeszukiwanie terenu – tuż przed dwunastą znaleziono ją martwą.
– W poniedziałek 19.10.2020 r tuż przed południem zostało odnalezione ciało kobiety. Miało to miejsce w pobliżu jednego z zakładów w okolicy Rokitek – mówi mł. kpt. Michał Myrda, rzecznik tczewskiej Straży Pożarnej.

Tczewscy policjanci poszukują 36-letnią mieszkankę Rokitek – Jagnę Gajewską. Kobieta dzisiaj wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie poszukują Jagnę Gajewską, która dzisiaj (18 października br.) około godziny 6.30 wyszła z domu w miejscowości Rokitki i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Zaginiona 36-latka jest szczupłej budowy ciała, ma 163 cm wzrostu, oczy koloru niebieskiego. W chwili zaginięcia mieszkanka Rokitek ubrana była w dwuczęściową piżamę koloru szarego oraz miała założoną chustę na głowie.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną kobietę lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Tczewie pod nr tel. 47 74 28 222, email: komenda.tczew@gd.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

w tej sprawie mogą państwo napisać również do nas Zaginieni przed Laty 

Gwarantujemy anonimowość !

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3.7 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl