BLOG

Ojciec zgwałcił swoją córkę na wakacjach

Ojciec zgwałcił swoją córkę na wakacjach. To miały być wymarzone wakacje rodzinne. Jednak dla 33-latki stały się prawdziwym koszmarem.

Ojciec zgwałcił swoją córkę

To miały być wymarzone, rajskie wakacje, niestety okazały się prawdziwym koszmarem dla 33-latki. Ojciec wraz ze swoją córką spędzał wakacje w kurorcie Malia na greckiej wyspie Kreta.

Kamery monitoringu nagrały, jak 33-letnia Brytyjka pije ze swoim ojcem alkohol w jednym z greckich barów na Krecie. W pewnym momencie pijany 62-letni ojciec kobiety zaczął ją molestować. 33-latka zaczęła się bronić i odepchnęła 62-latka. Mężczyzna upadł na ziemię, po chwili się podniósł i zachowywał się, jakby nic się nie stało.

Jednak kilka godzin później, kiedy wracali do hotelu, mężczyzna zaatakował i zgwałcił córkę w opuszczonej alejce. 33-latka nie chciała przyznać się policji, że ojciec zrobił jej krzywdę, jednak Greccy funkcjonariusze po sprawdzeniu nagrania monitoringu i zgodnie z ich ustaleniami potwierdzili, że 62-latek zgwałcił swoją córkę.

Ojciec zgwałcił swoją córkę na wakacjach
zdjęcie ze strony www.o2.pl

Mężczyznę kilka godzin później zatrzymała policja. Nie przyznaje się do winy, twierdzi, że nie zgwałcił córki. 33-latka potwierdziła, że doszło do ataku, ale cały czas zaprzecza temu, że sprawcą był jej ojciec. Zeznała, że w trakcie gwałtu była pijana i jedyne, co pamięta, to że agresor miał jasne ubranie. Nagrania monitoringu jednak są szokującym dowodem na winę 62-latka.

Dowody

Policja na Krecie przyznaje, że po zabezpieczeniu nagrań z monitoringu oraz zebraniu zeznań od świadków, słowa kobiety się nie potwierdzają.

— Nagranie wideo jest kluczowe w tej sprawie. Mężczyzna dotykał kobiety w niewłaściwy sposób, próbował ją pocałować, a także uderzyć. Kobieta temu zaprzecza, ale nagrania z kamer przemysłowych pokazują coś innego. Doszło do gwałtu i przemocy, a my jesteśmy zobowiązani ścigać je zgodnie z greckim prawem, nawet jeśli ofiara twierdzi, że domniemany sprawca jest niewinny – wyjaśniła kapitan Sofia Loverdos w wywiadzie z mediami.

33-latka nie wierzy, że skrzywdził ja własny ojciec

33-latka po sprawie udzieliła wywiadu dla “Daily Mail”. Kobieta cały czas twierdzi, że jest przekonana, że to nie jej ojciec jest sprawcą gwałtu, ponieważ kiedy doszło do napaści, 62-latek przebywał już w hotelu.

– Nie ma mowy, żeby ojciec zrobił coś tak obrzydliwego. Powiedziałam to greckiej policji, ale oni po prostu mnie ignorują — powiedziała kobieta w wywiadzie z mediami. Obecnie czeka na wyniki badań DNA. Jeśli potwierdzą niewinność 62-latka, zostanie on wypuszczony na wolność.

Źródło: Horror 33-latki na wakacjach. Jej ojciec zrobił coś obrzydliwego. Wszystko się nagrało… (msn.com)

Kreta. Ojciec miał zgwałcić córkę na wakacjach. Ona temu zaprzecza (fakt.pl)

Koszmar podczas wakacji na Krecie. Nagrali, co zrobił ojciec 33-latki – o2 – Serce Internetu

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Nowe fakty ws. zabójstwa niesłyszącej Ewy ze Starogardu Gdańskiego (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl