Blog
Zaginieni Przed Laty

Pochowała siedmiu mężów, a dzięki odszkodowaniom została milionerką

Pochowała siedmiu mężów, a dzięki odszkodowaniom została milionerką. Czarna Wdowa ostatecznie została skazana za śmierć trzech mężczyzn.

Pochowała siedmiu mężów

Chisako Kakehi urodziła się w średniozamożnej, japońskiej rodzinie w 1946 roku. Pomimo że była dobrą uczennicą, nie trafiła na wyższą uczelnię z powodu ojcowskiej presji na wyjście za mąż i założenie rodziny.

Mąż numer 1 pochowała

W 1969 roku poślubiła mężczyznę, z którym przez 14 lat prowadziła drukarnię i doczekała się dwójki dzieci. Po śmierci męża w 1994 roku przejęła prowadzenie rodzinnego biznesu, ale szło jej to fatalnie. Wkrótce doprowadziła firmę do bankructwa, a komornik zlicytował jej dom na poczet długów.

Najprawdopodobniej w trakcie pracy dowiedziała się, jak posługiwać się cyjankiem. Substancja ta ma bowiem zastosowanie w przemyśle drukarskim.

Po śmierci pierwszego męża, Chisako zaczęła korzystać z usług biur matrymonialnych. Celowała wyłącznie w starszych, bezdzietnych i zamożnych mężczyzn. O ofiarach nie wiadomo zbyt wiele.

Mąż numer 2 pochowała

W 2006 roku jej drugi mąż, którego poznała przez agencję randkową, zmarł na udar w wieku 69 lat. Był menadżerem w hurtowni farmaceutycznej.

Narzeczony numer 3

Od 2007 roku była zaręczona z Toshiaki Suehiro, byłym urzędnikiem. 79-latek upadł na środku ulicy i do 2009 roku był podtrzymywany przy życiu, do momentu, kiedy zmarł na raka w szpitalu. W badaniach krwi ujawniono cyjanek. Najwyraźniej Chisako postanowiła nie tracić czasu, bo kiedy narzeczony numer 3 przebywał nieprzytomny w szpitalu, zawarła czwarte małżeństwo.

Pochowała siedmiu mężów, a dzięki odszkodowaniom została milionerką
młoda Chisako Kakehi 

Mąż numer 4

W 2008 roku 75-letni przedsiębiorca z branży rolniczej, Toshiaki Yamamoto, zmarł na atak serca, zaledwie trzy miesiące po ślubie.

Wszyscy trzej panowie zostali po śmierci skremowani, a tym samym niemożliwe było już wykonanie sekcji zwłok i udowodnienie morderstw Czarnej Wdowie.

Narzeczony numer 5

W 2011 roku zaręczyła się z 71-letnim Masanori Hondą. Ten z kolei, sześć miesięcy po poznaniu Chisako, zasłabł podczas jazdy motocyklem.

Narzeczony numer 6

Swojego kolejnego narzeczonego, emerytowanego architekta Minoru Hioki (lat 75) najprawdopodobniej otruła podczas kolacji w 2013 roku. Początkowo sądzono, że jego śmierć była spowodowana rakiem płuc, ale badania krwi ponownie wykazały wysokie stężenie cyjanku.

Mąż numer 7

W tym samym roku wyszła za mąż za 75-letniego Isao Kakehi. Miesiąc po ślubie, w grudniu 2013 roku, mężczyzna już nie żył. Tutaj także we krwi mężczyzny pojawił się cyjanek.

 

Te zbiegi okoliczności zaczęły interesować policję. W 2014 roku została aresztowana, a proces trwał trzy lata. Jedyną linią obrony była demencja starcza, przez którą, według swoich prawników, nie mogła się skuteczne bronić. Przyznała się do zabójstwa tylko jednego z mężczyzn, a nazajutrz odwołała zeznania, zasłaniając się niepamięcią.

Na wypłatach z polis na życie i spadków po mężach miała zgromadzić 28 milionów dolarów. Jednak wszystko roztrwoniła na nieudanych transakcjach giełdowych.

Ostatecznie, w 2017 roku została skazana na karę śmierci za zabójstwo trzech mężczyzn.

Autor: Paulina K.

Źródła: Jak 71-letni seryjny morderca, Chisako Kakehi, przynęta i żerowanie na starych, samotnych i bogatych mężczyznach – The Economic Times (indiatimes.com)

Chisako Kakehi – Wikipedia, wolna encyklopedia

Japan woman arrested for ‘poisoning husband with cyanide’ – BBC News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Nowe fakty ws. zabójstwa niesłyszącej Ewy ze Starogardu Gdańskiego (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl