Blog
Zaginieni Przed Laty

Sabina Konradt zaginęła w 2011 roku. List. Kochana siostro gdzie jesteś?

Sabina Konradt zaginęła w 2011 roku. List. Kochana siostro gdzie jesteś?

Sabina Konradt zaginęła w 2011 roku. W dniu zaginięcia miała 25 lat. Wzruszający list do zaginionej kruszy nawet najbardziej skamieniałe serca. Kochana siostro gdzie jesteś?

Sabina Konradt

Kochani powracamy do zaginięcia młodej mieszkanki Wiązów z nadzieją, że może tym razem ktoś się odezwie do nas z informacjami, które mogą pomóc w tej sprawie.

Wiązów należy do niewielkiej gminy w województwie dolnośląskim i liczy 7454 mieszkańców. W 2011 roku spokój tej malowniczej wsi zakłóciła wiadomość o tajemniczym zaginięciu jednej z mieszkanek. 25-letnia Sabina Konradt wyszła z domu 1 sierpnia 2011 roku i przepadła bez śladu. Młoda kobieta do tej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi, jak również ze znajomymi. Minęło już 10 lat od tajemniczego zaginięcia kobiety. Bez wątpienia pomimo upływu czasu, bliscy nie tracą nadziei na rozwiązanie tej sprawy.

Sabina Konradt zaginęła w 2011 roku. List. Kochana siostro gdzie jesteś?
Sabina Konradt

Zaginięcie

Sabinę ostatni raz widziała rodzina jak przed wyjściem na spacer jadła w domu posiłek. Nawet przez chwilę nie przypuszczali, że widzą 25-latkę po raz ostatni. Młoda kobieta nie wróciła już na noc do domu w związku z tym, siostra zaginionej następnego dnia zawiadomiła policję o jej zaginięciu.

Okazuje się, że 01.08.2011 roku Sabina była widziała przez koleżankę około godziny 17/18, jak pospiesznym krokiem szła w kierunku rynku. Jakby szła na spotkanie.

Czy to jest prawda? Do tej pory nie zostało to ustalone.

Sabina Konradt zaginęła w 2011 roku. List. Kochana siostro gdzie jesteś?
Sabina Konradt

Rysopis

Zaginiona ma 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, oczy brązowe, włosy krótkie, ciemne.
W dniu zaginięcia miała na sobie różową podkoszulkę, różowy polar i pomarańczowe adidasy. 25-latka nie miała przy sobie żadnych dokumentów. Zostały też sprawdzone dwa numery telefonów, które miała młoda kobieta. Niestety to również nic nie wniosło do sprawy.
Co jest bardzo zastanawiające, tego samego dnia co zaginęła Sabina, skończyły się też prace remontowe drogi w Wiązowie. Prawdopodobnie pracownicy zostali przesłuchani i przeszukani. Sprawa tajemniczego zniknięcia młodej kobiety pozostaje cały czas zagadką.

 

Młoda kobieta

Sabina jest osobą niepełnosprawną w związku z tym, jej zaginięcie zostało zakwalifikowane do pierwszej kategorii.

25-latka miała problem z wymową, nie była w stanie sama załatwić spraw urzędowych. Miała problemy w kontakcie z ludźmi i dlatego była postrzegana jako osoba łatwowierna. Siostra zaginionej przekazała nam informacje, że 25-latka kilka dni przed zaginięciem mówiła, że od kilku dni jeździ za nią samochód prawdopodobnie z niemiecką rejestracją.

Sabina Konradt zaginęła w 2011 roku. List. Kochana siostro gdzie jesteś?
Sabina Konradt

Nieudolne śledztwo

Prawdopodobnie ktoś widział zaginioną w tym aucie, ale nie wiadomo niestety w jakim dniu. Nie wiadomo również czy jest to prawda. Policja w tej sprawie działała wolno. Niestety po zaginięciu 25-latki nie zostały zabezpieczone wszystkie ślady, nie został przeszukany dokładnie teren, nie wykorzystano psów tropiących. Czyli nie wykonano podstawowych czynności w pierwszych dniach.

Siostra zaginionej

Siostra Sabiny wraz z osobami, które zaoferowały swoją pomoc, po tygodniu od zniknięcia młodej kobiety przeszukała całą miejscowość, bez rezultatu. Wciąż zagadkowy jest samochód na niemieckich tablicach… Nie znamy również odpowiedzi na pytanie- czy pracownicy prac remontowych drogi w Wiązowie mają coś wspólnego z tajemniczym zaginięciem 25-latki? Bliscy nie mają dostępu do akt, dlatego w tej sprawie pozostaje wiele pytań bez odpowiedzi. Siostra rozpaczliwie szuka Sabiny, nie tracąc nadziei.

Do Ciebie moja Sabinko.

Piszę ten list, który nie jest dla mnie łatwy. Siedzę już od kilku godzin i podchodzę do niego chcąc przelać wszystko co czuję, ale jest tego tak dużo, że nie wiem, od czego mam zacząć. Bardzo tęsknie za Tobą i martwię się o Ciebie. Nie ma dnia, abym nie myślała o Tobie, o tym, gdzie jesteś, co robisz, czy jesteś bezpieczna, czy wszystko jest w porządku. Mam tyle myśli i pytań, że nie wiem, czy starczyłoby mi czasu na napisanie tych wszystkich rzeczy. Jeśli to przeczytasz, a mam taką nadzieję to pamiętaj, że bardzo Cię kocham i zawsze, ale to zawsze możesz na mnie liczyć we wszystkim, cokolwiek by się nie działo.
Chcę Ci powiedzieć, że przez te długie lata robiłam wszystko, aby Cię odnaleźć i obiecuje, nigdy się nie poddam. Kiedyś Ci powiedziałam, że nigdy Cię nie zostawię i będę się Tobą opiekować oraz zawsze będziesz dla mnie moją małą siostrzyczką. Każdego roku w dniu Twoich urodzin modlę się o Twoje odnalezienie. W Święta zawsze Cię wspominam i wtedy łzy zalewają moją twarz. Dlaczego Ciebie tu z nami nie ma?! Gdzie jesteś kochanie? Co się stało?! Tak bardzo brakuje mi naszych wspólnie spędzonych chwil, rozmów z Tobą, ale mocno wierzę, że jeszcze pójdziesz ze mną na spacer. Chcę Ci powiedzieć, że masz dwóch siostrzeńców, którzy na pewno Cię pokochają tak jak nasza Gabrysia. Sabinko kochana! Nie będę więcej pisać, ponieważ mam wielką nadzieję, że jak się spotkamy, to sama Ci o wszystkim opowiem. Czekam na Ciebie kochana. Pamiętaj! Zawsze możesz na nas liczyć! Proszę, wróć…
Kocham Cię.
Twoja siostra Anita
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl