Blog
Zaginieni Przed Laty

Przepadł bez śladu. Nie wiadomo gdzie przebywa i co się z nim dzieje

Niektórzy wyszli z domu i do tej pory nie wrócili. Inni wyjechali do pracy za granicą i przepadli bez śladu. Nie wiadomo, co się z nimi dzieje i gdzie teraz przebywają. Jeśli posiadasz informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionych osób, koniecznie skontaktuj się z policją.

To już 7 lat minęło od zaginięcia Sewera Michała Gacy, w dniu zaginięcia 28 października 2013 roku mężczyzna miał 40 lat. Rodzina i przyjaciele nie potrafią się pogodzić z jego zaginieciem.

Zaginiony Sewer Gaca

Sewer

Urodzony 16 kwietnia 1973 roku. Zamieszkały w Rabce-Zdroju ostatni raz widziany w poniedziałkowe popołudnie 28 października 2013 przy ul. Sądeckiej.

 

Zaginiony Sewer Gaca- Fot. Monitoring

 

Zaginiony Sewer Gaca

To właśnie tam monitoring zarejestrował, że wyciągnął z bankomatu 800 zł co potwierdził również wyciąg z konta bankowego Sewera. Wojtek, przyjaciel zaginionego widział go w piątek, poprzedzający dzień zaginięcia. Spotkali się w drodze do pracy.
Wymienili kilka zdań, Sewer powiedział, że idzie na busa aby dojechać do pracy w Nowym Targu.

Zaginiony Sewer Gaca

Pracował w jednym ze sklepów w nowotarskim Leclercu. Wg grafiku miał cały weekend pracujący, więc przyjaciele umówili się na spotkanie w następnym tygodniu.

W poniedziałek Sewer nie zjawił się w pracy, więc kierownik (który prywatnie jest kumplem Sewera i Wojtka) zadzwonił do niego i powiedział, że w sobotę wyczuł od niego alkohol i wysłał go do domu. Od tamtej pory nie zjawił się w pracy ani nie kontaktował się z nikim. Według ustaleń telefon był aktywny aż do środy ale nikt nie odbierał połączeń. Ustalono również, że telefon logował się cały czas w centrum Rabki.

Trop

W środę nagle pojawił się trop i nadzieja na odnalezienie Sewera. Z jego komórki ktoś, bardzo prawdopodobne, że i zaginiony zadzwonił do kolegi który mieszka w Gdańsku- Adama. Gdy ten odebrał nikt się nie odezwał, a w tle słychać było jedynie szumy i trzaski przesuwania ciężkich przedmiotów.
Ponieważ Adam nie wiedział, że Sewer jest zaginiony, pomyślał, że przypadkowo wybrał mu się jego numer i zignorował tą sytuację. Niedługo potem z telefonu Sewera zostały jeszcze wybrane dwa nieistniejące, nikomu nieznane numery.

Czyżby Serwer szukał pomocy?
Wybierając Adama- zapewne pierwszy kontakt w jego książce telefonicznej ze względu na sortowanie alfabetyczne?
Potem dwa przypadkowe numery wybrane w panice? Tego do dziś nikt nie wie.

Policja, przyjaciele, goprowcy – wszyscy przeczesywali Rabkę i okolice. Bez skutku. Nie znaleziono najmniejszego śladu.W akcje poszukiwawczą przez dwa tygodnie zaangażowani byli zarówno policjanci jak i ratownicy GOPR. Ci drudzy przeszukali  wszystkie lasy w okolicach Rabki ale ani mężczyzny, ani jego śladów nie znaleźli…

Sewer był bardzo poukładanym człowiekiem, uwielbiał czytać, słuchać muzyki. Kiedyś był nawet basistą w jednym z rabczańskich zespołów młodzieżowych. Był typem domatora.

Zaginiony Sewer Gaca

W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w zieloną (wypłowiałą) wojskową kurtkę z kapturem, białą lub popielatą bluzę zapinaną na zamek, dżinsowe spodnie koloru ciemny granat lub czarne, czarne skórzane trzewiki, na głowie granatowy kaszkiet .
Rysopis w dniu zaginięcia:
Wzrost: 180 centymetrów wzrostu, sylwetka szczupła
Waga: ok 75 kilogramów
Oczy: koloru szarego
Włosy: łysina

Link do materiału programu TV ktokolwiek widział ktokolwiek wie ; https://m.youtube.com/watch?v=CT66m4C17Bw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0NGp6sFRfAuwt31HHIOhoOCQUVX1sdYkZY1aMR9JeCxwvBX86mdvIWqhg

Zaginiony Sewer Gaca

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje dotyczące zaginionego proszony jest o pilny kontakt z Policją pod numerem telefonu 112 na terenie Polski, oraz telefony alarmowe poza granicami kraju.
Można napisać bezpośrednio do nas zaginieniprzedlaty.
Gwarantujemy anonimowość!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl