Blog
Zaginieni Przed Laty

Porwali, przetrzymywali, ogolili głowę i zgwałcili 14-latkę

Porwali, przetrzymywali, ogolili głowę i zgwałcili 14-latkę

Porwali, przetrzymywali, ogolili głowę i zgwałcili 14-latkę. Do porwania doszło w biały dzień na oczach matki. Policjanci uwolnili dziewczynkę i zatrzymali sprawców. Są zarzuty dla sprawców.

Porwali 14-latkę i zgotowali jej piekło

Sprawa, o której dzisiaj napiszemy, mrozi krew w żyłach. Jakim trzeba być człowiekiem, by dopuścić się tak bezdusznych czynów. Czy w ogóle człowiek jest zdolny do tego? Raczej nie… Takich czynów mogli dopuścić się tylko bestie.

W piątek 22 lipca 2022 roku około godziny 15:30 została porwana 14-letnia dziewczynka spod sklepu Biedronka w Poznaniu. Tamtego dnia 14-latka udała się z mamą na zakupy. Nagle podjechał samochód marki BMW i sprawcy siłą wciągnęli dziewczynkę do auta na oczach matki. Następnie odjechali w nieznanym kierunku. Roztrzęsiona matka niezwłocznie powiadomiła policję o porwaniu córki.
zdjęcie ze strony Fakt.pl

Sceny niczym z horroru

To zgłoszenie postawiło na nogi poznańską policję. Natychmiast zaczęły się poszukiwania porywaczy. Dziewczynka została uwolniona przez policję po około półtorej godziny. To wystarczyło, by sprawcy zgotowali 14-latce istne piekło na ziemi. Dziewczynka była w okrutny sposób torturowana. Sprawcy rozebrali ją do naga i wielokrotnie przypalali papierosami. Zgoli jej włosy, brwi. A na koniec bestie brutalnie zgwałcili dziewczynkę.

zdjęcie ze strony Fakt.pl

– Przed godz. 17.00 jeden z patroli natknął się na ten samochód na drodze gruntowej w okolicach Złotnik. Znajdowała się w nim porwana. Zatrzymaliśmy czwórkę nastolatków w wieku 13, 14 i 17 lat oraz dorosłą kobietę. Poszkodowana miała ogoloną głowę, zgolone brwi. Sprawcy rozebrali ją do naga i przypalali papierosami. 14-latka została wykorzystana seksualnie  – mówił w wywiadzie z mediami mł. insp. Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji.

Porwali, przetrzymywali, ogolili głowę i zgwałcili 14-latkę
zdjęcie ze strony wiadomosci.radiozet.pl

Sprawcy

W porwaniu 14-latki brało udział pięć osób. Dorosła kobieta i czworo nastolatków. Wśród nastolatków były dwie dziewczyny w wieku 13 i 14 lat oraz dwaj chłopcy w wieku 14 i 17 lat. Dorosła kobieta, która brała udział w tym wszystkim to matka 13-latki uczestniczącej w porwaniu. Po uwolnieniu z rąk oprawców, 14-latka została zabrana do szpitala. Dziewczynka przyznała się, że zna swoich oprawców, ale nie chciała nic mówić o motywach ich bestialskiego czynu.

zdjęcie ze strony Fakt.pl

Po niedzielnych przesłuchaniach w prokuraturze dwójki najstarszych sprawców na jaw wyszedł dużo dramatyczniejszy przebieg zdarzeń. Porwana nastolatka przeszła prawdziwe piekło. Okazuje się, że została zgwałcona i to ze szczególnym okrucieństwem.

Zarówno 17-latek, jak i kobieta, która była matką 13-latki biorącej udział w porwaniu, usłyszeli kilka prokuratorskich zarzutów. Odpowiedzą za uprowadzenie i pozbawienie wolności oraz stosowanie przemocy, zgwałcenia ze szczególnym okrucieństwem, utrwalanie przy pomocy telefonu komórkowego treści o charakterze seksualnym. Za te przestępstwa grozi im 15 lat więzienia. Co z młodszymi sprawcami? – Dokumenty w sprawie nieletnich osób biorących udział w tym zdarzeniu trafią do sądu rodzinnego – mówi w wywiadzie z mediami Andrzej Borowiak.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że motywem napaści był spór o… e-papierosa. Porwana 14-latka prawdopodobnie miała spalić grzałkę w e-papierosie dziewczyny jednego ze sprawców. Ponieważ nie oddała pieniędzy, została zaatakowana.

Strach pomyśleć co stałoby się z porwaną 14-latką, gdyby policja jej tak szybko nie odnalazła. Jednak te chwile dla porwanej były najgorszym koszmarem w jej życiu. E-papieros okazuje się ważniejszy niż ludzkie życie, to straszne. W ostatnim czasie fala przestępstw stała się tak olbrzymia, że nigdy nie wiadomo co czyha za rogiem nawet w biały dzień.

Wracając do nieletnich przestępców, w głowie pojawiają się pytania. Co z takich nastolatków będzie za rok, dwa? W tak młodym wieku dopuścili się karygodnych czynów, a najbardziej przeraża to, że jednym ze sprawców jest matka 13-latki, która brała udział we wszystkim.

Źródło: Poznań. Sprawcy porwania oraz gwałtu na 14-latce przed prokuraturą (fakt.pl)

Porwali, przypalali, ogolili głowę i wykorzystali. Są zarzuty! | Kraków w Pigułce (krakowwpigulce.pl)

Poznań. Policja uwolniła 14-latkę porwaną sprzed sklepu Biedronka. Sprawcy ją torturowali (wyborcza.pl)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl