Blog
Zaginieni Przed Laty

Patrycja K. z Żor odnaleziona

Patrycja K.

Aktualizacja: pani Patrycja K. odnalazła się!

POLICJANCI ODNALEŹLI ZAGINIONĄ 44-LATKĘ I POMOGLI JEJ WRÓCIĆ DO DOMU

Oficer dyżurny żorskiej komendy przez 20 minut rozmawiał z zaginioną, która błądziła po terenach leśnych nieopodal stawu Śmieszek. Przez cały czas instruował ją, jak ma się zachować i dotrzeć do najbliższej posesji. W tym czasie patrol wysłany przez niego we wskazany rejon szukał 44-latki, aż odnalazł ją i pomógł wrócić do domu.

44-letnia mieszkanka Żor zaginęła w poniedziałek 8 marca. Kiedy wyszła do pracy i do niej nie dotarła, jej zaniepokojona krewna zawiadomiła policjantów. Ci natychmiast wszczęli poszukiwania, dokonali licznych sprawdzeń i rozesłali komunikaty z jej zdjęciem. Zaapelowali też do dziennikarzy i internautów o pomoc w poszukiwaniach zaginionej żorzanki.

W miniony czwartek oficer dyżurny w słuchawce telefonu usłyszał kobiecy głos. Rozmówczyni relacjonowała w nielogiczny sposób, że widziała właśnie zaginioną na terenach leśnych w pobliżu stawu Śmieszek

Po chwili okazało się, że dzwoniącą jest chorująca przewlekle 44-latka. Policjant, podtrzymując rozmowę, wysłał we wskazany rejon patrol, a sam instruował zaginioną, jak ma dotrzeć do najbliższej posesji. Po 20 minutach rozmowy zaginiona dotarła do jednej z posesji w dzielnicy Kleszczówka. Chwilę później na miejscu pojawił się również patrol. Po tym, jak policjanci potwierdzili tożsamość 44-latki, odwieźli ją całą i zdrową do domu.

 

Poszukiwania…

Policjanci z Żor prosili o kontakt wszystkie osoby, które mogły pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 44-letniej kobiety. Patrycja K. zaginęła 8 marca 2021 r.

Pani Patrycja wyszła rano z domu do pracy, jednak do niej nie dotarła. Nie nawiązywała również kontaktu z rodziną.

W dniu zaginięcia Patrycja K. ubrana była w spodnie typu jeans koloru granatowego i różowe buty typu adidas. Poza tym miała przy sobie czerwony plecak. Brak jednak informacji na temat pozostałych części jej garderoby.

Rysopis zaginionej:

  • wzrost ok. 175 cm,
  • oczy zielone,
  • tęga budowa ciała,
  • przygarbiona sylwetka,
  • włosy krótkie w kolorze jasny brąz.

Zaginiona na stałe przyjmuje leki. Przemieszcza się często autobusami PKS i MZK oraz koleją. Może przebywać na dworcach i w centrach przesiadkowych.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl