Blog
Zaginieni Przed Laty

Miał 7- miesięcy kiedy został porwany przez mężczyznę z zielonej ciężarówki

Miał 7- miesięcy kiedy został porwany przez mężczyznę z zielonej ciężarówki. Jaki los spotkał porwanego malca?

Miał 7- miesięcy kiedy został porwany

 

Na całym świecie od lat ginie bez śladu wiele osób… Zaginięcie to koszmar z którym zmaga się mnóstwo rodzin. Dzisiaj przypomnimy o porwaniu malutkiego chłopca w 1982 roku. Chociaż do porwania dziecka doszło w Oklahomie to nie oceniajmy, że to nie z Polski i po co o tym pisać. Każda z rodzin w przypadku zaginięcia, porwania potrzebuje pomocy. Przypomnienia o swoim bliskim.

Shannon Patrick Ketron miał 7- miesięcy kiedy został porwany przez nieznajomego mężczyznę. Pomimo wielu lat poszukiwań jego losy wciąż są nieznane.

Nieznajomy

17 czerwca 1982 roku Shannon jechał srebrnym Pontiakiem z 1978 roku ze swoją matką- Ann Ketron  z Shannonem z Buffalo do Lawton. Ann tamtego dnia chciała odwiedzić swoich krewnych.

 

 

Zdjęcie ze strony https://int-missing.fandom.com/wiki/Shannon_Ketron

Kobieta zatrzymała się na poboczu polnej drogi, chciała sprawdzić czy na pewno wszystko zabrała ze sobą. W pewnej  chwili jadący zieloną ciężarówką GMC biały mężczyzna zatrzymał się obok nich. Nieznajomy zapytał Ann czy potrzebuje pomocy. Kobieta powiedziała, że nie.  Mężczyzna dziwnie się przyglądał kobiecie i jej dziecku po czym powiedział jej, że wygląda jak jego była żona i uderzył ją w głowę. Ann straciła przytomności.

Kiedy Ann się ocknęła jej synka już nie było. Kobieta natychmiast powiadomiła policję o porwaniu jej dziecka. Według śledczych  malec został porwany przez niezidentyfikowanego mężczyznę, który z samochodu Ann zabrał także zieloną torbę.

Mąż Ann- Dustin Ketron, przebywał w więzieniu za włamanie w czasie porwania Shannon. Ann wykonała test wariografem na temat zniknięcia syna, ale wyniki nie zostały opublikowane. Kobieta podejrzewała, że mężczyzna mógł komuś zlecić poranie dziecka.

 

Źródło: Shannon Ketron | International Missing Persons Wiki | Fandom

Shannon Patrick Ketron – Projekt Charley (charleyproject.org)

Shannon Patrick Ketron – Oklahoma Cold Cases

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl