Blog
Zaginieni Przed Laty

“Planowała przyjechać do Polski” – zaginiona Iwona Domagała

Blisko dwanaście lat temu, w nadmorskiej miejscowości we Włoszech zaginęła Iwona Domagała. Ostatni raz widziano ją wracającą z porannych zakupów. Przez lata nie udało się zdobyć żadnych informacji o zaginionej. Iwona Anna Domagała zaginęła 9 listopada 2012 roku w wieku 35 lat. Od 2005 roku mieszkała i pracowała we Włoszech. Ostatnim znanym miejscem zamieszkania kobiety […]

Gdzie jest Wojciech Bodzioch?

Gdzie jest Wojciech Bodzioch?

Wojciech Bodzioch zaginął mając 22 lata. Wyjechał do Rzymu, do pracy za namową kolegi z sąsiedztwa. Co się stało z Wojciechem? Czy panuje zmowa milczenia ?

Brat więził siostrę przez 22 lata

Brat więził siostrę przez 22 lata

Brat więził siostrę przez 22 lata. Od czasu do czasu wyprowadzał ją na smyczy na spacer. Kiedy kobieta miała pewność, że brata nie ma w domu, wołała o pomoc. Nikt nie reagował!

Porwanej 5-latki szukała cała Sycylia

Porwanej 5-latki szukała cała Sycylia

Porwanej 5-latki szukała cała Sycylia. Matka małej Eleny twierdziła, że uprowadzono jej córeczkę dla okupu. Po wielu godzinach przesłuchiwań kobieta przyznała się do morderstwa 5-latki…

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl