Blog
Zaginieni Przed Laty

Joanna Zawadzka – lata niewiedzy!

Joanna Zawadzka lata niewiedzy! W tym roku minęło 25 lat od jej tajemniczego zaginięcia.  Czy Joanna żyje? Na to pytanie szuka odpowiedzi jej córka.

Joanna Zawadzka lata niewiedzy! W tym roku minęło 25 lat od jej tajemniczego zaginięcia. Czy Joanna żyje? Na to pytanie odpowiedzi szuka jej córka.

Brutalny zbiorowy gwałt na 13-latce

Brutalny zbiorowy gwałt na 13-latce

Brutalny zbiorowy gwałt na 13-latce. Dziewczynka została porwana przez czterech mężczyzn i przewieziona w odludne miejsce. Tam przez cztery dni rozgrywał się jej koszmar.

Policjant z Raciborza – aktualizacja

Policjant z Raciborza zamordowany-żona zabójcy prosi o wybaczenie

Kochani, na prośbę zainteresowanych usuwamy poniższy wpis. Policjant z Raciborza został zastrzelony na służbie-żona zabójcy prosi o wybaczenie. „Kocham męża i proszę o wybaczenie. Będę czekała na niego do końca życia”.

Sarah Everard – porwana i zamordowana przez policjanta?

3 marca 2021 roku zaginęła 33-letnia Brytyjka, Sarah Everard. Niedługo później znaleziono jej ciało. Podejrzanym o morderstwo jest 40-letni policjant. Bez wątpienia, to właśnie zawód podejrzanego wzbudza w tej sprawie największe kontrowersje.

Zainal Abidin – znaleziony po 16 latach?

Zainal

26 grudnia 2004 roku miało miejsce trzęsienie ziemi na Oceanie Indyjskim. Tego dnia w okolicy wybrzeża służbę pełnił pewien młody funkcjonariusz policji – Zainal Abidin. Po latach uznano go za zmarłego. Niesamowity przypadek Niedawno jego rodzina natrafiła na fotografię mężczyzny łudząco przypominającego zaginionego przed laty Zainala. Sprawę od razu nagłośniono. Jak się okazało, mężczyzna ten […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl