Blog
Zaginieni Przed Laty

Historia 5-letniej April Jones. Mark B. skazany za jej porwanie i zabójstwo

Historia 5-letniej April Jones wstrząsnęła całą Wielką Brytanią. April Sue-Lyn Jones urodziła się 4 kwietnia 2007 roku w mieście Machynlleth w Walii, gdzie mieszkała z rodzicami oraz dwójką rodzeństwa. Miasto Machynlleth było spokojną, bezpieczną okolicą, idealną do wychowywania tam dzieci i prowadzenia dobrego życia rodzinnego, dlatego też rodzice April, szczególnie, że rodzeństwo dziewczynki było od […]

Rozpoznajesz głos tego mężczyzny? To niebezpieczny pedofil!

Rozpoznajesz głos tego mężczyzny? To niebezpieczny pedofil! Policjanci z poznańskiego Archiwum X zajmują się sprawą wykorzystania seksualnego dwóch dziewczynek w wieku 14 i 16 lat. Jeśli rozpoznajesz ten głos, natychmiast powiadom policję.

Lublin. Pedofil z Lublina-czyhające zło

Lubin. Pedofil z Lulina-czyhające zło

Lublin. Pedofil z Lublina-czyhające zło. Pedofil groził 12-latce, że jeśli nie spełni jego żądań – brutalnie ją zgwałci, a następnie zabije i pozbędzie się ciała. Zastraszając nieletnią i ponawiając swoje groźby, nakłaniał do spotkania w umówionym przez niego miejscu.

Chrzan (gm. Żerków) – mężczyzna obnażał się na oczach dzieci!

Chrzan Kochani, apelujemy o ostrożność! Zaniepokojeni rodzice zgłosili się z prośbą o pomoc do redakcji portalu jarocińska.pl. Zauważono bowiem mężczyznę, który obnażał się na placu zabaw, na oczach dzieci. Sprawą zajmuje się już policja. Okoliczności Niepokojące wydarzenia miały miejsce w czwartkowe (8 lipca br.) popołudnie. Na teren placu zabaw przyszedł mężczyzna z obnażonymi genitaliami. W […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl